Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Nozares profesionāļu akreditācijas nosacījumi un instrukcija

Akreditācija nozares profesionāļiem notiek elektroniski, aizpildot un iesniedzot akreditācijas pieteikumu ne vēlāk kā līdz 1. oktobrim. Pieteikumi tiks izskatīti 3 dienu laikā. Pēc norādītā datuma akreditāciju pieteikumi netiks pieņemti. Akreditāciju skaits ir ierobežots un katrs akreditācijas pieteikums tiks izskatīts atsevišķi. Lēmums par akreditācijas piešķiršanu tiks darīts zināms katram akreditācijas pieprasītājam individuāli. Ja akreditācija tiks apstiprināta, e-pastā tiks nosūtīts rēķins, kas jāapmaksā 5 dienu laikā.

Akreditācijas kartes varēs izņemt, sākot no š.g. 17. oktobra RIGA IFF festivāla INFO centrā – kinoteātrī Splendid Palace,  Elizabetes ielā 61 – līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu.

AKREDITĀCIJAS KARTE būs Jūsu caurlaide kino festivālā, un ar to iespējams apmeklēt Jūsu izvēlētos seansus. Uz katru seansu Jums ir iespēja izņemt vienu biļeti.

AKREDITĀCIJAS KARTEI tiks piešķirts unikāls 8 ciparu KODS, kuru būs jāizmanto, izvēloties seansus.

Lai izņemtu biļetes:

  • Izvēlies seansu*
  • Spied PIRKT
  • Ievadi savu 8 ciparu KODU un APSTIPRINI (VISU)*
  • Pievieno VĒLAMO BIĻEŠU SKAITU pirkuma grozam*
  • Pārskati savu izvēli un pārliecinieties, ka SUMMA IR € 0,00
  • Spied APMAKSĀT
  • Seansu biļetes saņemsi uz norādīto e-pasta adresi

*Vienas sesijas ietvaros jūs varat izvēlēties biļetes uz vairākiem seansiem. Katra nākamā seansa biļete jāpievieno grozam. Iepriekš ievadītais 8 ciparu kods ir aktīvs visu sesijas laiku.

Reģistrēšanās nav obligāta, bet, ja vēlaties paātrināt procesu nākamajā reizē, Jums ir jāveic reģistrācija sistēmā, ievadot Vārdu, Uzvārdu un e-pasta adresi.

Biļetes ir iespējams izņemt arī visās SIA Biļešu Serviss kasēs.

Pilna RIGA IFF 2019  programma, seansu un pasākumu plāns no septembra būs pieejams festivāla mājaslapā www.rigaiff.lv.

SVARĪGI:

Pie ieejas auditorijā Jums būs jāuzrāda izņemtā biļete kopā ar Jūsu akreditācijas karti.

Akreditācijas karšu īpašniekiem ir rezervēts ierobežots skaits biļešu uz katru seansu, tāpēc Riga IFF negarantē, ka biļetes vienmēr būs pieejamas.

Lai nenonāktu situācijā, kad viss akreditētāciju īpašniekiem atvēlētais biļešu daudzums seansā jau ir rezervēts, Iesakām izvēlēties seansus pēc iespējas laicīgāk. Ja akreditācijām rezervētās biļetes uz seansu beigušās, aicinām jūs izmantot alternatīvu iespēju iekļūt izvēlētajā seansā – gaidot uz brīvajām vietām pie ieejas zālē pirms izvēlētā seansa sākuma. Šajā gadījumā būs jāuzrāda tikai akreditācijas karte.

Karti nedrīkst nodot lietošanā citām personām.

Kartes nozaudēšanas gadījumā lūdzam vērsties RIGA IFF Info centrā.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar RIGA IFF Akreditāciju departamentu admissions@rigaiff.lv.