Biļetes
Mans festivāls

Kino tirgus attīstība Ziemeļeiropā

Kino tirgus attīstībai Ziemeļeiropā veltītā Magnetic Latvia Kino konference notiks Rīgā no 18. līdz 19. oktobrim. Pasākuma pirmajā dienā runātāji pievērsīsies izaicinājumiem un ietekmējošiem faktoriem, ar ko salīdzinoši mazām valstīm jārēķinās starptautiskajā mārketingā, ieejot lielākajos pasaules tirgos un izceļot vietējo ražojumu vērtību globālajā arēnā.

Otrajā dienā aicinām viesus gūt pasakainu pieredzi un neaizmirstamus iespaidus lokāciju apskates tūrē – Latvijas ģeogrāfiskais novietojums to padarījis iekārojamu dažādām lielvarām, tomēr lepni uzturam savu kultūras daudzveidību, spodrinām saglabātās vēsturiskās vērtības un apbrīnojam mūsu dažādās dabas ainavas.

Sadarbībā ar

Jau vairākus gadus Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aktīvi atbalsta Latvijas iesaisti starptautiskajos tirgos un Latvijas filmu veidotāju piedalīšanos tirgos un festivālos. LIAA kā galvenais eksporta sekmētājs valstī veicina Latvijas kino profesionāļu līdzdalību kino B2B biznesā. Lai nestu Latvijas vārdu pasaulē, parādot sasniegumus inovācijās, tehnoloģijās, literatūrā, mākslā, zinātnē un citur, LIAA radījis zīmolu Magnetic Latvia.

Magnetic Latvia iniciatīva rīkot Kino konferenci 2019. gada Rīgas Starptautiskā kino festivāla ietvaros ir nākamais solis Latvijas kā B2B vides nostiprināšanai starptautiskajā tirgū. Turklāt LIAA sniedz iespēju Latvijas un reģiona filmu veidotājiem sagatavoties tirgiem, tā nodrošinot iesaistes efektivitāti un uzņēmējdarbības panākumus. Kino konference norisināsies Rīgā – Magnetic Latvia galvaspilsētā, lielākajā pilsētā Baltijā, jūgendstila ēku un valdzinošas koka apbūves impērijā ar apburošu viduslaiku vecpilsētu sirdī.

Gaidām gan daudzu kino pasaulē ievērojamu personību, gan jaunu, talantīgu un kaislīgu filmu veidotāju ierašanos. Tiksimies Rīgā!