RIGA IFF izsludina pieteikšanos mācību prakses vietām | RIGA IFF
Tickets & Passes
Latviski / In English

RIGA IFF izsludina pieteikšanos mācību prakses vietām

Mar 02, 2021

Rīgas Starptautiskais kino festivāls, kas šogad norisināsies no 14. līdz 24. oktobrim, paziņo par iespēju līdz 28. martam pieteikties mācību praksēm dažādās festivāla darbības sfērās – RIGA IFF komunikācijas departamenta darbā, viesu un auditorijas servisa darbā, kā arī asistējot festivāla programmas kuratoru darbā. Prakses ietvaros piedāvājam iegūt daudzpusīgas zināšanas un starpdisciplināru pieredzi – piedāvājums ir aktuāls gan ar kultūru saistīto novirzienu studentiem, gan citās nozarēs studējošajiem. Plašāks izklāsts – prakse.rigaiff.lv.

Mācību prakse tiek organizēta divos periodos – no aprīļa līdz jūlijam un no augusta līdz oktobrim. Augstskolu studentiem šī ir iespēja ielūkoties starptautiska kino kultūras notikuma veidošanā, vairāku mēnešu garumā nostiprinot savas kompetences un iegūstot jaunas prasmes augsti profesionālā vidē. Prakses pienākumus, pielāgojoties pašreizējai epidemioloģiskajai situācijai un mūsdienu darba tirgus tendencēm, ir iespējams veikt attālināti. Festivāla pieredze liecina – tas nav šķērslis pilnvērtīgam darbam komandā un prakses pienākumu veikšanai.

Iepazīt visu ar zīmola komunikāciju saistīto procesu plānošanu un izpildi iespējams, veicot praksi komunikācijas departamentā. Šī departamenta pienākumi saistīti ar komunikācijas stratēģijas izpildi, reklāmas un sabiedrisko attiecību materiālu sagatavošanu un publicēšanu.

Iespējams nākt talkā arī programmas kuratoru darbam – gan piedalīties RIGA IFF GOES XR norišu veidošanā, veidojot komunikāciju ar kontaktiem Ziemeļvalstīs, gan piedalīties aktīvā festivāla filmu programmas sagatavošanas darbā.

Festivāla norisē liela loma ir klātienes un tiešsaistes viesu – žūrijas, režisoru un producentu – koordinēšanai viesu departamentā. Šī prakse ietver saziņas nodrošināšanu un dalības organizēšanu – viesu ceļošanu un izmitināšanu, kā arī personīgo festivāla grafiku sastādīšanu un uzraudzīšanu.

Iepazīties ar “hibrīdfestivāla” infrastruktūras sagatavošanas darbiem gan fiziskajā, gan digitālajā vidē piedāvā prakse RIGA IFF Auditorijas servisā – šajā darbā praktikantam būs iespēja strādāt ar datu un atsauksmju analīzi, kā arī infrastruktūras sagatavošanas darbiem, kas festivāla apmeklētājiem nodrošina nevainojamu liela mēroga kultūras pasākuma pieredzi.

Pieteikšanās praksei festivālā ir atvērta līdz 28. marta plkst 23.59. Pieteikumi tiks izskatīti un uz tiem atbildēts pirmajā aprīļa nedēļā. Ar izvēlētajiem kandidātiem tiks organizēta prakses vadītāja intervija.

Vairāk informācijas par RIGA IFF departamentu prakses periodiem, pretendentu vēlamajām iemaņām un mācību prakses laikā attīstāmajām kompetencēm – festivāla vietnē prakse.rigaiff.lv.

Attached files