Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

SHORT RIGA Baltijas mūzikas video konkurss

Baltijas mūzikas video konkurss jeb BMV tiecas pierādīt, ka mūzikas video ir patstāvīgs un jaudīgs īsais formāts. Šīs programmas kuratori meklē video, kas gan izaicina auditoriju,gan paplašina formāta, satura un mākslas robežas. BMV konkursa seanss ir konstruēts kā īpašs notikums: tā ir video veidotāju, mūzikas autoru, kuratoru, konkursa starptautiskās žūrijas un publikas aktīva sastapšanās, kas notiek festivāla pēdējā piektdienā.

Iesniedzamie darbi

Baltijas mūzikas video konkurss meklē darbus, kas ir drosmīgi un eksperimentāli. Konkursā tiek pieņemti darbi, kurus veidojusi radošā komanda no Lietuvas, Latvijas vai Igaunijas (mūzikas izcelsme nav atlases kritērijs). Konkursā tiek pieņemti tikai oficiālie mūzikas videoklipi. Garuma ierobežojums netiek piemērots. Darbiem ir jābūt tapušiem pēc 2018. gada jūnija. Atlases gadījumā uz festivālu tiks aicināti gan klipa radošā grupa, gan mūziķi (pēc iespējas). Īpaši aicinām iesniegt darbus, kas festivālā piedzīvotu savu pirmizrādi.

Balva

Balva – Sudraba zalktis – tiek pasniegta konkursa uzvarētājam RIGA IFF Apbalvošanas ceremonijā. Balvu piešķir starptautiska žūrija piecu cilvēku sastāvā, kuras sastāvā nemainīgi ietilpst mūzikas videoklipu veidotāji, starptautisku festivālu mūzikas videoklipu konkursu kuratori, mūziķi, mūzikas žurnālisti un mūzikas pasākumu menedžeri. Konkursa dalībniekiem ir iespējams arī piedalīties žūrijas seansā, iegūstot papildus iespēju apmainīties ar viedokļiem.

Termiņi

Pieteikšanās sākas 2019. gada 19. martā un tiek slēgta 9. augustā. Rezultāti tiks izziņoti līdz 2019. gada 1. septembrim.