Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

 


Pamatseansi 6€ – 7,5€
Informācija par citām seansu cenām tiks precizēta drīzumā
Informācija sekos

 


10-biļešu komplekts 45€

100 ekskluzīvi 10-biļešu komplekti jeb iespēja padarīt festivāla apmeklējumu ievērojami izdevīgāku. Šogad festivālā tiks izrādītas vairāk nekā 100 spēlfilmas, dokumentālās filmas un īsfilmas no visas pasaules. Tiklīdz biļetes uz šo filmu seansiem nonāks pārdošanā, ar šo komplektu Tu varēsi rezervēt 10 biļetes uz jebkuriem seansiem kinofestivāla repertuārā, tajā skaitā vairākas biļetes uz vienu seansu! Piedāvājums neattiecas uz festivāla atklāšanas pasākumu.

Atkarībā no festivāla norises veida iegādāto biļeti varēs izmantot klātienes vai tiešsaistes seansu apmeklējumiem.

Piedāvājums beidzies

 


Festivāla karte  150€

Visas filmas tavējās! Ieskaitot festivāla atklāšanas vakaru. Festivāla karte ir kā radīta tiem, kuri plāno apmeklēt visu festivālu. Tā ir personalizēta ID karte, kas ļauj Tev apmeklēt jebkuru festivāla seansu.

Informācija sekos

 


Industrijas caurlaide  60€

Maksas akreditācija, kas kino nozares profesionāļiem nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Lai pieteiktos akreditācijai, lūdzam aizpildīt anketu. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Informācija sekos

 


Mediju caurlaide  Bezmaksas

Mediju akreditācija nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Katrs akreditācijas pieteikums tiks izskatīts atsevišķi un lēmums par akreditācijas piešķiršanu tiks darīts zināms katram akreditācijas pieprasītājam individuāli. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Sākot ar 2020. gada augustu!