Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Mediju centrs


Visa mediju pārstāvjiem nepieciešamā informācija

Šī sadaļa veidota, lai vienuviet ērti pieejamu padarītu medijiem paredzēto informāciju. Paziņojumus iespējams atlasīt pēc publicēšanas gada un satura valodas. Vairumam relīžu pieejami arī pielikumi – festivāla norises un programmas filmu attēli, kā arī citi saistītie materiāli. 

Pieteikšanās 2021. gada mediju pārstāvju akreditācijai tiks izsludināta septembrī.

Releases

Atlasīt pēc valodas:
RIGA IFF izsludina pieteikšanos festivāla konkursu sadaļām
Rīgas Starptautiskais kino festivāls, kas šoruden norisināsies no 14. līdz 24. oktobrim, aicina iesniegt pilnmetrāžas, īsformāta un mūzikas video darbus sešos konkursos. RIGA IFF filmu veidotājiem vienu mēnesi, līdz 17. aprīlim, piedāvā iesniegt darbus bez pieteikuma maksas.
17. marts
lv
RIGA IFF Announces Open Call for Competition Sections
The Riga International Film Festival (RIGA IFF) is opening submissions for features, shorts, and music videos to its six competition sections. All submissions will be free of charge for one month, until 17 April. The festival will take place this autumn from 14 to 24 October.
17. marts
en
RIGA IFF izsludina pieteikšanos mācību prakses vietām
Rīgas Starptautiskais kino festivāls paziņo par iespēju pieteikties mācību praksēm dažādās festivāla darbības sfērās – RIGA IFF komunikācijas departamenta darbā, viesu un auditorijas servisa darbā, kā arī asistējot festivāla programmas kuratoru darbā. Prakses ietvaros piedāvājam iegūt daudzpusīgas zināšanas un starpdisciplināru pieredzi.
02. marts
lv