Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Media Centre


All the necessary information for media representatives

Festivāls nekad nebiedzas, jo ik gadu īpaša filmu izlase – mūsu kolekcija – turpina ceļu pie skatītājiem Latvijas kinoteātros un citās izrādīšanas vietās, arī straumēšanas platformās. Tās ir mākslinieciski augstvērtīgas filmas no Eiropas un Ziemeļvalstīm, kas ieguvušas atzinību no kino kritiķiem un prestižus apbalvojumus kino festivālos. Filmu izrādītājus aicinām apmeklēt mūsu katalogu un sazināties ar mums.

Releases

Atlasīt pēc valodas:
RIGA IFF announces first tickets sales together with this year’s slogan – Owning the Unknown
The Riga International Film Festival is announcing sales of early bird tickets and introducing this year’s slogan – Owning the Unknown. The seventh RIGA IFF will take place this autumn from 15 to 25 October.
19.maijs, 2020
en
RIGA IFF aicina iesniegt darbus kinofestivāla konkursu programmās
Brīdī, kad virknei pavasara kino festivālu diemžēl nākas atcelt norisi vai arī meklēt jaunas formas, kā nogādāt filmas līdz skatītājiem, mēs paužam cerību, ka rudens nāks ar atveldzi un jauniem spēkiem kā nozares ietvaros, tā ārpus tās. RIGA IFF norise plānota kā iepriekš – oktobrī, kad atkal varēsim tikties Rīgas skaistākajās kinozālēs.
19.marts, 2020
lv
RIGA IFF Seeks Baltic and Nordic Feature Debuts and International Shorts
At a moment when so many film events, unfortunately, get cancelled or have to seek novel forms of reaching their audiences, we hope that autumn will come with recovery, rejuvenation and new strength – both within the industry and elsewhere. The RIGA IFF dates remain as planned – in October, when we can meet again in the most beautiful cinema halls of Riga.
19.marts, 2020
en