Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Par festivālu

RIGA IFF misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls ir dibināts 2014. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā. Tie ir ikgadēji kino svētki, kas starptautisko kino industriju iepazīstina ar aktuāliem autordarbiem no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm un pašmāju kino skatītāju ar pasaules aktualitātēm. Festivāls sekmē sabiedrības interesi par aktuālajām norisēm mūsdienu kino ainavā un rosina dialogu starp skatītājiem un filmu radītājiem.

RIGA IFF programmā laikmetīgais kino tiekas ar klasiku, un izaicinošas debijas filmas ar festivālu hītiem, savukārt industrijas sadaļa piedāvā platformu, kur satikties kino speciālistiem no visas pasaules, lai attīstītu ilgtspējīgas sadarbības un risinātu kino nākotnes izaicinājumus.

Festivāla starptautiskajos pilnmetrāžas, īsmetrāžas un mūzikas video konkursos kino profesionāļu žūrija meklē izteiksmīgu autora rokrakstu un darbus, kas vēsta par jaunajām tendencēm un pārmaiņām kinovalodā.

Contacts

Vispārīga informācija:
info@rigaiff.lv

Biļešu informācija:
admissions@rigaiff.lv

Presei:
Rūta Krolle-Knese
+371 28 731 814
press@rigaiff.lv

Pasta adrese:
Baznīcas iela 8-20
Rīga, LV-1010
Latvija

VADĪBA

Liene Treimane
Festivāla vadītāja
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Sonora Broka
Radošā direktore
Programmu departamenta vadītāja
sonora@rigaiff.lv

ADMINISTRĀCIJA

Aldona Jakšta
Projektu koordinatore
aldona@rigaiff.lv

Elīna Grūbe
Juriste, lietvede
elina@rigaiff.lv

PROGRAMMA

Anna Zača
SHORT RIGA kuratore
BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA Test Screenings programmas veidotāja
anna@rigaiff.lv

Kristīne Simsone
KIDS WEEKEND un RIGA IFF GOES XR kuratore
kristine@rigaiff.lv

Paula Bērziņa
RIGA IFF FORUM koordinatore
Filmu izplatīšana
paula@rigaiff.lv

Agnese Logina
SHORT RIGA Baltic Music Video kuratore
agnese@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA Test Screenings kuratore
lauma@rigaiff.lv

Alise Ģelze
MAGNETIC SERIES kuratore
alise@white-picture.lv

Dārta Ceriņa
Asistējošā filmu programmas kuratore
RIGA IFF kataloga tekstu autore

Pēteris Krilovs
Vieskurators, IN KINO VERITAS

Viesturs Celmiņš
Vieskurators, ARCHITECT’S CUT

Māris Prombergs
Filmu izplatīšana
distribution@rigaiff.lv

KOMUNIKĀCIJA

Kaspars Kursišs
Mārketinga un komunikācijas menedžeris
kaspars@rigaiff.lv

Edijs Vucēns
Komunikācijas radošais konsultants

Žulijens Nuhums Kulibali
Sociālo tīklu menedžeris

Marta Folkmane, Katrīna Ozoliņa
Komunikācijas materiālu dizains un administrēšana

Jūle Mare Rozīte
Komunikācijas tekstu redaktore un tulkotāja angļu valodā

Asnāte Vasiļjeva
RIGA IFF kataloga galvenā redaktore un tekstu autore
Filmu tulkojumu departamenta vadītāja
asnate@rigaiff.lv

Ilze Ella Negribe
RIGA IFF kataloga redakcijas administratore

Līga Māra Kriķe
RIGA IFF kataloga redaktore un tulkotāja angļu valodā

Krists Kondrāts
Mājaslapas izstrādātājs

Ervins Broks
RIGA IFF Balvas mākslinieks

Artūrs Liepiņš
RIGA IFF audio mākslinieks

Andrejs Strokins
Fotogrāfs

NORISE

Lelde Prūse
Pasākumu producente
lelde@rigaiff.lv

Jānis Žagariņš
Tehniskais producents
zagarins@gigservice.lv

Laura Ziemele
Filmu tulku koordinatore

Mārtiņš Kontants
Filmu bāzes menedžeris

Liene Hapanioneka
Filmu transporta koordinatore
prints@rigaiff.lv

Hārdijs Cibuļskis
Filmu bāzes pārzinis
films@rigaiff.lv

Daiga Livčāne
Brīvprātīgo departamenta vadītāja
daiga.livcane@gmail.com

Karīna Zeļonka, Monta Tīģere
Brīvprātīgo darba koordinatores

AUDITORIJAS & VIESU SERVISS

Kristafers Zeiļuks
Auditorijas servisa departamenta vadītājs
admissions@rigaiff.lv

Jana Pakalna
Viesu servisa menedžere
jana@rigaiff.lv

Agate Prozoroviča
Viesu servisa menedžere
agate@rigaiff.lv

Lorāns Datī
Kinozāļu administratoru menedžeris