Ziņās
Biļetes & abonementi
Mans festivāls

Par festivālu

RIGA IFF misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls ir dibināts 2014. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā. Tie ir ikgadēji kino svētki, kas starptautisko kino industriju iepazīstina ar aktuāliem autordarbiem no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm un pašmāju kino skatītāju ar pasaules aktualitātēm. Festivāls sekmē sabiedrības interesi par aktuālajām norisēm mūsdienu kino ainavā un rosina dialogu starp skatītājiem un filmu radītājiem.

RIGA IFF programmā laikmetīgais kino tiekas ar klasiku, un izaicinošas debijas filmas ar festivālu hītiem, savukārt industrijas sadaļa piedāvā platformu, kur satikties kino speciālistiem no visas pasaules, lai attīstītu ilgtspējīgas sadarbības un risinātu kino nākotnes izaicinājumus.

Festivāla starptautiskajos pilnmetrāžas, īsmetrāžas un mūzikas video konkursos kino profesionāļu žūrija meklē izteiksmīgu autora rokrakstu un darbus, kas vēsta par jaunajām tendencēm un pārmaiņām kinovalodā.

Kontakti

Vispārīga informācija:
+371 29 13 6419
info@rigaiff.lv

Biļešu informācija:
admissions@rigaiff.lv

Pasta adrese:
Baznīcas iela 8-20
Rīga, LV-1010
Latvija

VADĪBA

Liene Treimane
Festivāla vadītāja
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Paula Bērziņa
RIGA IFF FORUM un filmu izplatīšanas departamenta vadītāja
paula@rigaiff.lv

Sonora Broka
Radošā direktore
Programmu departamenta vadītāja
sonora@rigaiff.lv

ADMINISTRĀCIJA

Aldona Jakšta
Projektu koordinatore
aldona@rigaiff.lv

Marta Luīza Treimane
Projektu koordinatore
marta@rigaiff.lv

Elīna Grūbe
Juriste, lietvede
elina@rigaiff.lv

PROGRAMMA

Kristīne Simsone
KIDS’ REEL programmas kuratore,
EXTENDED REALITIES RIGA IFF GOES XR kuratore
kristine@rigaiff.lv

Anna Zača
SHORT RIGA programmas kuratore
BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA Test Screenings programmas veidotāja
anna@rigaiff.lv

Agnese Logina
SHORT RIGA Baltic Music Video kuratore
agnese@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
Menedžere, SHORT RIGA
lauma@rigaiff.lv

Dārta Ceriņa
THE ROSSELLINIS AND THE CENTURY programmas kuratore;
RIGA IFF filmu kataloga autore

KOMUNIKĀCIJA

Kaspars Kursišs
Mārketinga un komunikācijas menedžeris
kaspars@rigaiff.lv

Žulijens Nuhums Kulibali
Sabiedrisko attiecību speciālists
zulijens@rigaiff.lv

Dans Jirgensons
Dizaineris

Marta Folkmane
Dizainere

Jūle Mare Rozīte
Komunikācijas tekstu redaktore un tulkotāja angļu valodā

Ilze Ella Negribe
RIGA IFF kataloga redakcijas administratore

Līga Māra Kriķe
RIGA IFF kataloga redaktore un tulkotāja angļu valodā

Krists Kondrāts
Tīmekļa vietnes izstrādātājs

Ervins Broks
RIGA IFF Balvas mākslinieks

Artūrs Liepiņš
RIGA IFF audio mākslinieks

Andrejs Strokins
Fotogrāfs

NORISE

Lelde Prūse
Pasākumu producente
lelde@rigaiff.lv

Jānis Žagariņš
Tehniskais producents
zagarins@gigservice.lv

Asnāte Vasiļjeva
Filmu tulkojumu departamenta vadītāja
asnate@rigaiff.lv

Laura Ziemele
Filmu tulku koordinatore

Mārtiņš Kontants
Filmu bāzes menedžeris

Liene Hapanioneka
Filmu transporta koordinatore
prints@rigaiff.lv

Hārdijs Cibuļskis
Filmu bāzes pārzinis
films@rigaiff.lv

Daiga Livčāne
Brīvprātīgo departamenta vadītāja
daiga.livcane@gmail.com

Karīna Zeļonka, Monta Tīģere
Brīvprātīgo darba koordinatores

AUDITORIJAS & VIESU SERVISS

Kristafers Zeiļuks
Auditorijas servisa departamenta vadītājs
admissions@rigaiff.lv

Jana Pakalna
Viesu servisa menedžere
jana@rigaiff.lv

Agate Prozoroviča
Viesu servisa menedžere
agate@rigaiff.lv

Lorāns Datī
Kinozāļu administratoru menedžeris