Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Par festivālu

RIGA IFF misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls ir dibināts 2014. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā. Tie ir ikgadēji kino svētki, kas starptautisko kino industriju iepazīstina ar aktuāliem autordarbiem no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm un pašmāju kino skatītāju ar pasaules aktualitātēm. Festivāls sekmē sabiedrības interesi par aktuālajām norisēm mūsdienu kino ainavā un rosina dialogu starp skatītājiem un filmu radītājiem.

RIGA IFF programmā laikmetīgais kino tiekas ar klasiku, un izaicinošas debijas filmas ar festivālu hītiem, savukārt industrijas sadaļa piedāvā platformu, kur satikties kino speciālistiem no visas pasaules, lai attīstītu ilgtspējīgas sadarbības un risinātu kino nākotnes izaicinājumus.

Festivāla starptautiskajos pilnmetrāžas, īsmetrāžas un mūzikas video konkursos kino profesionāļu žūrija meklē izteiksmīgu autora rokrakstu un darbus, kas vēsta par jaunajām tendencēm un pārmaiņām kinovalodā.

Contacts

Vispārīga informācija:
info@rigaiff.lv

Biļešu informācija:
admissions@rigaiff.lv

Pasta adrese:
Baznīcas iela 8-20
Rīga, LV-1010
Latvija

VADĪBA

Liene Treimane
Festivāla direktore
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Sonora Broka
Radošā direktore
Programmu departamenta vadītāja
sonora@rigaiff.lv

FILMU PROGRAMMA

Anna Zača
SHORT RIGA kuratore
anna@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
SHORT RIGA kuratores asistente
lauma@rigaiff.lv

Kristīne Simsone
KIDS WEEKEND kuratore
kristine@rigaiff.lv

Agnese Logina
SHORT RIGA Baltic Music Video kuratore
agnese@rigaiff.lv

Viesturs Celmiņš
Vieskurators, ARCHITECT’S CUT

Liene Hapanioneka
Filmu transporta koordinatore
prints@rigaiff.lv

Hārdijs Cibuļskis
Filmu bāzes pārzinis
films@rigaiff.lv

Paula Bērziņa, Māris Prombergs
Filmu izplatīšana
distribution@rigaiff.lv

MĀRKETINGS UN KOMUNIKĀCIJA

Aldona Jakšta
Direktores asistente, projektu vadītāja
aldona@rigaiff.lv

Edijs Vucēns
Komunikācijas radošais direktors
edijs@rigaiff.lv

Kaspars Kursišs
Mārketinga un komunikācijas menedžeris
kaspars@rigaiff.lv

Žulijens Nuhums Kulibali
Sociālo tīklu menedžeris

Asnāte Vasiļjeva
Festivāla filmu kataloga galvenā redaktore
asnate@rigaiff.lv

Jūle Mare Rozīte
Komunikācijas tekstu redaktore un tulkotāja angļu valodā

Krists Kondrāts
Mājaslapas izstrādātājs

Ervins Broks
RIGA IFF Balvas mākslinieks

Artūrs Liepiņš
RIGA IFF audio mākslinieks

Andrejs Strokins
Fotogrāfs

PASĀKUMI

Paula Bērziņa
RIGA IFF FORUM koordinatore
paula@rigaiff.lv

Kristīne Simsone
RIGA IFF GOES VR kuratore
kristine@rigaiff.lv

Anna Zača
BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA: Test Screenings kuratore
anna@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
SHORT RIGA: Test Screenings koordinatore
lauma@rigaiff.lv

Lelde Prūse
Publisko pasākumu producente
lelde@rigaiff.lv

Jānis Žagariņš
Tehniskais producents
zagarins@gigservice.lv

Daiga Livčāne
Brīvprātīgo departamenta vadītāja
daiga.livcane@gmail.com

Monta Tīģere
Brīvprātīgo darba koordinatore
monta@rigaiff.lv

AUDITORIJAS & VIESU SERVISS

Jana Pakalna
Viesu servisa konsultante
jana@rigaiff.lv

Kristafers Zeiļuks
Auditorijas servisa vadītājs
admissions@rigaiff.lv

Lorāns Datī
Kinozāļu administratoru menedžeris

VALDE & LIETVEDĪBA

Aija Bērziņa
Dibinātāja
Valdes priekšsēdētāja
aija@rigaiff.lv

Liene Treimane
Festivāla direktore
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Elīna Grūbe
Juriste
Lietvede
elina@rigaiff.lv