Ziņās
Biļetes & abonementi
Kalendārs

Par festivālu

RIGA IFF misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls ir dibināts 2014. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā. Tie ir ikgadēji kino svētki, kas starptautisko kino industriju iepazīstina ar aktuāliem autordarbiem no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm un pašmāju kino skatītāju ar pasaules aktualitātēm. Festivāls sekmē sabiedrības interesi par aktuālajām norisēm mūsdienu kino ainavā un rosina dialogu starp skatītājiem un filmu radītājiem.

RIGA IFF programmā laikmetīgais kino tiekas ar klasiku, un izaicinošas debijas filmas ar festivālu hītiem, savukārt industrijas sadaļa piedāvā platformu, kur satikties kino speciālistiem no visas pasaules, lai attīstītu ilgtspējīgas sadarbības un risinātu kino nākotnes izaicinājumus.

Festivāla starptautiskajos pilnmetrāžas, īsmetrāžas un mūzikas video konkursos kino profesionāļu žūrija meklē izteiksmīgu autora rokrakstu un darbus, kas vēsta par jaunajām tendencēm un pārmaiņām kinovalodā.

Kontakti

Klientu atbalsta centrs
P-Pk 12.00-22.00, Se-Sv 10.00-22.00
+371 25 17 2090
atbalsts@rigaiff.lv

Vispārīga informācija:
info@rigaiff.lv

Pasta adrese:
Baznīcas iela 8-20
Rīga, LV-1010
Latvija

VADĪBA

Liene Treimane
Festivāla vadītāja
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Sonora Broka
Radošā direktore
Programmu departamenta vadītāja
sonora@rigaiff.lv

Paula Bērziņa
RIGA IFF FORUM un filmu izplatīšanas departamenta vadītāja
paula@rigaiff.lv

ADMINISTRĀCIJA

Aldona Jakšta
Projektu koordinatore
aldona@rigaiff.lv

Marta Luīza Treimane
Projektu koordinatore
marta@rigaiff.lv

Elīna Grūbe
Juriste, lietvede
elina@rigaiff.lv

PROGRAMMA

Kristīne Simsone
KIDS’ REEL porgrammas kuratore
RIGA IFF FORUM Extended Realities un Baltic Women in Film Mentorship kuratore
kristine@rigaiff.lv

Anna Zača
SHORT RIGA programmas kuratore
BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA Test Screenings programmas veidotāja
anna@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA Test Screenings kuratore
SHORT RIGA asistentējošā kuratore
lauma@rigaiff.lv

Agnese Logina
SHORT RIGA Baltic Music Video Competition kuratore
agnese@rigaiff.lv

Dārta Ceriņa
THE ROSSELLINIS AND THE CENTURY programmas kuratore
RIGA IFF filmu kataloga autore
darta@rigaiff.lv

Edgars Simsons
XR darbu tehniskais konsultants RIGA IFF FORUM

Nikola Ozola
LATVIAN FILM SHOWCASE koordinatore

KOMUNIKĀCIJA

Kaspars Kursišs
Mārketinga un komunikācijas menedžeris
kaspars@rigaiff.lv

Žulijens Nuhums Kulibali
Sabiedrisko attiecību speciālists
zulijens@rigaiff.lv

Jūle Mare Rozīte
Komunikācijas tekstu redaktore un tulkotāja angļu valodā

Dans Jirgensons
Dizaineris

Marta Folkmane
Dizainere

Krists Kondrāts
Tīmekļa vietnes uzturētājs

Ervins Broks
RIGA IFF Balvas mākslinieks

Artūrs Liepiņš
RIGA IFF audio mākslinieks

Andrejs Strokins
Fotogrāfs

Sandra Lode
Praktikante

Ketrisa Petkeviča
Praktikante

FILMU TULKOJUMI, TRANSPORTS UN BĀZE

Asnāte Vasiļjeva
Filmu tulkojumu departamenta vadītāja
asnate@rigaiff.lv

Liene Hapanioneka
Filmu transporta koordinatore
prints@rigaiff.lv

Hārdijs Cibuļskis
Filmu bāzes pārzinis
films@rigaiff.lv

Tomass Beķeris
Filmu bāzes menedžeris

AUDITORIJAS & VIESU SERVISS

Kristafers Zeiļuks
Auditorijas servisa departamenta vadītājs
kristafers@rigaiff.lv, admissions@rigaiff.lv

Lorāns Datī
Kinozāļu administratoru menedžeris

Agate Prozoroviča
Viesu servisa menedžere
agate@rigaiff.lv

Jana Pakalna
Viesu servisa menedžere
jana@rigaiff.lv

NORISE

Dita Birkenšteina
Norišu producente
dita@rigaiff.lv

Jānis Žagariņš
Tehniskais producents
zagarins@rigaiff.lv

Ieva Reine
Asistējošā norišu producente
ieva@rigaiff.lv

Laura Ziemele
Filmu tulku koordinatore

Daiga Livčāne
Brīvprātīgo departamenta vadītāja
daiga.livcane@gmail.com

Karīna Zeļonka
Brīvprātīgo darba koordinatore