Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Par festivālu

RIGA IFF misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls ir dibināts 2014. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā. Tie ir ikgadēji kino svētki, kas starptautisko kino industriju iepazīstina ar aktuāliem autordarbiem no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm un pašmāju kino skatītāju ar pasaules aktualitātēm. Festivāls sekmē sabiedrības interesi par aktuālajām norisēm mūsdienu kino ainavā un rosina dialogu starp skatītājiem un filmu radītājiem.

RIGA IFF programmā laikmetīgais kino tiekas ar klasiku, un izaicinošas debijas filmas ar festivālu hītiem, savukārt industrijas sadaļa piedāvā platformu, kur satikties kino speciālistiem no visas pasaules, lai attīstītu ilgtspējīgas sadarbības un risinātu kino nākotnes izaicinājumus.

Festivāla starptautiskajos pilnmetrāžas, īsmetrāžas un mūzikas video konkursos kino profesionāļu žūrija meklē izteiksmīgu autora rokrakstu un darbus, kas vēsta par jaunajām tendencēm un pārmaiņām kinovalodā.

Contacts

Vispārīga informācija:
info@rigaiff.lv

Biļešu informācija:
admissions@rigaiff.lv

Pasta adrese:
Baznīcas iela 8-20
Rīga, LV-1010
Latvija

VADĪBA

Liene Treimane
Festivāla direktore
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Sonora Broka
Radošā direktore
Programmu departamenta vadītāja
sonora@rigaiff.lv

FILMU PROGRAMMA

Anna Zača
Kuratore, SHORT RIGA
anna@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
Kuratores asistente, SHORT RIGA
lauma@rigaiff.lv

Kristīne Simsone
Kuratore, KIDS WEEKEND
kristine@rigaiff.lv

Agnese Logina
Kuratore, SHORT RIGA Baltic Music Video
agnese@rigaiff.lv

Viesturs Celmiņš
Vieskurators, ARCHITECT’S CUT

Liene Hapanioneka
Filmu transporta koordinatore
prints@rigaiff.lv

Hārdijs Cibuļskis
Filmu bāzes pārzinis
films@rigaiff.lv

Paula Bērziņa, Māris Prombergs
Filmu izplatīšanas menedžeri
distribution@rigaiff.lv

MĀRKETINGS UN KOMUNIKĀCIJA

Aldona Jakšta
Direktores asistente, projektu vadītāja
aldona@rigaiff.lv

Kaspars Kursišs
Mārketinga un komunikācijas menedžeris
kaspars@rigaiff.lv

Edijs Vucēns
Komunikācijas radošais direktors
edijs@rigaiff.lv

Žulijens Nuhums Kulibali
Sociālo tīklu menedžeris

Asnāte Vasiļjeva
Festivāla filmu kataloga galvenā redaktore
asnate@rigaiff.lv

Jūle Mare Rozīte
Komunikācijas tekstu redaktore un tulkotāja angļu valodā

Krists Kondrāts
Mājaslapas izstrādātājs

Ervins Broks
RIGA IFF Balvas mākslinieks

Artūrs Liepiņš
RIGA IFF audio mākslinieks

Andrejs Strokins
Fotogrāfs

PASĀKUMI

Paula Bērziņa
Koordinatore, RIGA IFF FORUM
paula@rigaiff.lv

Kristīne Simsone
Kuratore, RIGA IFF GOES XR
kristine@rigaiff.lv

Anna Zača
Kuratore, BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA Test Screenings
anna@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
Coordinator, SHORT RIGA & BALTIC ANIMATION MEET-UP
lauma@rigaiff.lv

Alise Ģelze
Kuratore, MAGNETIC SERIES
alise@rigaiff.lv

Lelde Prūse
Publisko pasākumu producente
lelde@rigaiff.lv

Jānis Žagariņš
Tehniskais producents
zagarins@gigservice.lv

Daiga Livčāne
Brīvprātīgo departamenta vadītāja
daiga.livcane@gmail.com

Monta Tīģere
Brīvprātīgo darba koordinatore
monta@rigaiff.lv

AUDITORIJAS & VIESU SERVISS

Agate Prozoroviča
Viesu servisa vadītāja
agate@rigaiff.lv

Jana Pakalna
Viesu servisa konsultante
jana@rigaiff.lv

Kristafers Zeiļuks
Auditorijas servisa vadītājs
admissions@rigaiff.lv

Lorāns Datī
Seansu menedžeris

VALDE & LIETVEDĪBA

Aija Bērziņa
Dibinātāja
Valdes priekšsēdētāja
aija@rigaiff.lv

Liene Treimane
Festivāla direktore
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Elīna Grūbe
Juriste
Lietvede
elina@rigaiff.lv