Par festivālu | RIGA IFF
Biļetes & abonementi
Latviski / In English

Par festivālu

RIGA IFF misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls ir dibināts 2014. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā. Tie ir ikgadēji kino svētki, kas starptautisko kino industriju iepazīstina ar aktuāliem autordarbiem no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm un pašmāju kino skatītāju ar pasaules aktualitātēm. Festivāls sekmē sabiedrības interesi par aktuālajām norisēm mūsdienu kino ainavā un rosina dialogu starp skatītājiem un filmu radītājiem.

RIGA IFF programmā laikmetīgais kino tiekas ar klasiku, un izaicinošas debijas filmas ar festivālu hītiem, savukārt industrijas sadaļa piedāvā platformu, kur satikties kino speciālistiem no visas pasaules, lai attīstītu ilgtspējīgas sadarbības un risinātu kino nākotnes izaicinājumus.

Festivāla starptautiskajos pilnmetrāžas, īsmetrāžas un mūzikas video konkursos kino profesionāļu žūrija meklē izteiksmīgu autora rokrakstu un darbus, kas vēsta par jaunajām tendencēm un pārmaiņām kinovalodā.

Kontakti

Klientu atbalsta centrs
atbalsts@rigaiff.lv

Vispārīga informācija:
info@rigaiff.lv

Pasta adrese:
Baznīcas iela 8-20
Rīga, LV-1010
Latvija

VADĪBA

Liene Treimane
Festivāla vadītāja
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Sonora Broka
Radošā direktore
Programmu departamenta vadītāja
sonora@rigaiff.lv

Paula Bērziņa
RIGA IFF FORUM un filmu izplatīšanas departamenta vadītāja
paula@rigaiff.lv

PROGRAMMA

Kristīne Simsone
Kids’ Reel un Extended Realities programmu kuratore
kristine@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
RIGA IFF īsfilmu programmas un Short Riga Test Screenings projektu vadītāja
lauma@rigaiff.lv

Leo Soesanto
RIGA IFF īsfilmu konkursu programmas kurators
leo@rigaiff.lv

Lorensa Rejmonda
Short Film Festival Darlings un Short Riga Test Screenings programmu kuratore
laurence@rigaiff.lv

Agnese Logina
Baltic Music Video konkursa programmas kuratore
agnese@rigaiff.lv

Žulijens Nuhums Kulibali
Baltic Music Video konkursa programmas kurators
zulijens@rigaiff.lv

Dārta Ceriņa
In Kino Veritas programmas kuratore
RIGA IFF filmu kataloga tekstu autore
darta@rigaiff.lv

Edgars Simsons
Extended Realities programmas tehniskais konsultants

KOMUNIKĀCIJA

Kaspars Kursišs
Mārketinga un komunikācijas menedžeris
kaspars@rigaiff.lv

Žulijens Nuhums Kulibali
Sabiedrisko attiecību speciālists
zulijens@rigaiff.lv

Jūle Mare Rozīte
Komunikācijas tekstu redaktore angļu valodā

Dans Jirgensons
Dizaineris

Marta Folkmane
Dizainere

Krists Kondrāts
Tīmekļa vietnes uzturētājs

Ervins Broks
RIGA IFF Balvas mākslinieks

Artūrs Liepiņš
RIGA IFF audio mākslinieks

Andrejs Strokins
Fotogrāfs

AUDITORIJAS & VIESU SERVISS

Kristafers Zeiļuks
Auditorijas un viesu servisa vadītājs
kristafers@rigaiff.lv

Lorāns Datī
Kinozāļu administratoru menedžeris

Jana Pakalna
Viesu servisa menedžere
jana@rigaiff.lv

FILMU TULKOJUMI, TRANSPORTS UN BĀZE

Asnāte Vasiļjeva
Filmu tulkojumu koordinatore
asnate@rigaiff.lv

NORISE

Dita Birkenšteina
Norišu producente
dita@rigaiff.lv

Jānis Žagariņš
Tehniskais producents
zagarins@rigaiff.lv

Laura Ziemele
Filmu tulku koordinatore

Daiga Livčāne
Brīvprātīgo departamenta vadītāja
daiga.livcane@gmail.com

Karīna Zeļonka
Brīvprātīgo darba koordinatore

ADMINISTRĀCIJA

Aldona Jakšta
Projektu koordinatore
aldona@rigaiff.lv

Marta Luīza Treimane
Projektu koordinatore
marta@rigaiff.lv

Elīna Grūbe
Juriste, lietvede
elina@rigaiff.lv