Biļetes
Mans festivāls

Būt daļai no festivāla RIGA IFF brīvprātīgo komandā

Ar katru gadu aug ne vien festivāla pasākumu un filmu programma, bet arī iespējas iesaistīties festivāla veidošanā. Brīvprātīgais darbs kultūras pasākumos ir lieliska iespēja gūt pieredzi attiecīgajā nozarē, darbā ar cilvēkiem, būt par daļu no sabiedrības izaugsmes, taču kino festivālā — tā ir arī iespēja redzēt daudz, daudz filmu! Un kas svarīgi — katru gadu sastopam kādu brīvprātīgo, kura spējas un atbildības sajūta ļauj mums apsvērt darba piedāvājuma izteikšanu.

Savu laiku brīvprātīgie var plānot gan izvēloties iesaistes periodu, gan maiņu (rīts, diena un vakars). Darbi sākas jau septembrī, bet galvenais periods ir festivāla laiks šogad ir — 17. līdz 27. oktobris. Un neuztraucies — mēs ar Tevi tiksimies intervijā, kurā mēs iepazīsimies un atradīsim vislabāko iesaistes veidu!

Arī šogad aicināsim interesentus pieteikties brīvprātīgajam darbam festivālā dažādos departamentos:

– darbā ar starptautiskajiem nozares profesionāļiem un festivāla viesiem
– kino seansu organizēšanā
– pasākumu gatavošanā
– loģistikā
– kinoteātru noformēšanā
– darbs ar audiovizuālo materiālu (foto un video)
– un citās sfērās, kur noder uzcītība un izdarība, ass prāts, stipras rokas vai draudzīgums

Brīvprātīgā darbam var pieteikties ikviens no 16 gadu vecuma. Jauns vai vecs — Tev būs jāspēj festivālā ieguldīt vismaz 30 darba stundu. Lai kļūtu par daļu no festivāla komandas, seko pieteikšanās paziņojumam mūsu sociālajos tīklos vai tepat mājaslapā. Aktuālā anketa būs pieejama tieši šeit. Ja vēlies sazināties ar mums jau tagad, raksti uz volunteers@rigaiff.lv.