Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

 


Pamatseansi 6€ – 7.5€
   *Skolēniem, studentiem, senioriem 5€ – 6.5€
Short Riga seansi 4€
Kids Weekend seansi 3€
Kids Weekend ģimenes biļete (4 pers.) 10€

 

Sākot ar 2020. gada maiju!

 


Super agrais 10-biļešu komplekts 2020 30€

Šie visagrākie biļešu komplekti ir unikāla iespēja padarīt festivāla apmeklējumu krietni izdevīgāku vai arī parūpēties par labu dāvanu! Tiklīdz biļetes uz šiem seansiem nonāks pārdošanā, ar šo komplektu Tu varēsi rezervēt 10 biļetes uz jebkuriem seansiem kinofestivāla repertuārā, tajā skaitā vairākas biļetes uz vienu seansu! Piedāvājums neattiecas uz festivāla atklāšanas pasākumu.

Piedāvājums beidzies

 


4-biļešu komplekts 25€

Deleted: Divi filmu seansi divatā, viens seanss četriem vai četri seansi vienam – jebkurā no gadījumiem matemātika ar šo komplektu ir tavā pusē. Tā ir izcila dāvana sev un citiem. Ar šo komplekta biļeti Tu iegūsi kodu, ar kuru vari izņemt biļetes uz jebkuriem četriem seansiem, turklāt papildus ērtībai un dāvināšānas gadījumiem printējamā biļete izveidota īpaši ērtā, salokāmā formātā. Pilni nosacījumi un instrukcija šeit.

Sākot ar 2020. gada maiju!

 


10-biļešu komplekts 40€

100 ekskluzīvi 10-biļešu komplekti jeb iespēja padarīt festivāla apmeklējumu ievērojami izdevīgāku. Šogad festivālā vairāk nekā 100 seansos tiks izrādītas spēlfilmas, dokumentālās filmas un īsfilmas no visas pasaules. Tiklīdz biļetes uz šiem seansiem nonāks pārdošanā, ar šo komplektu Tu varēsi rezervēt 10 biļetes uz jebkuriem seansiem kinofestivāla repertuārā, tajā skaitā vairākas biļetes uz vienu seansu! Piedāvājums neattiecas uz festivāla atklāšanas pasākumu.

Sākot ar 2020. gada maiju!

 


Super agrā festivāla karte 2020  99€

Īsumā – ar šo karti visas filmas ir tavējās! Ieskaitot festivāla atklāšanas vakaru. Festivāla karte ir kā radīta tiem, kuri plāno apmeklēt 20 un vairāk festivāla seansus. Tā ir personalizēta ID karte, kas ļaus apmeklēt jebkuru no vairāk nekā 100 festivāla seansiem. Rezervē festivāla datumus un seko jaunumiem mūsu sociālo tīklu kanālos. Piedāvājums spēkā līdz 22. decembrim. Pilni noteikumi šeit.

Piedāvājums beidzies

 


Festivāla karte  150€

Visas filmas tavējās! Ieskaitot festivāla atklāšanas vakaru. Festivāla karte ir kā radīta tiem, kuri plāno apmeklēt visu festivālu. Tā ir personalizēta ID karte, kas ļauj Tev apmeklēt jebkuru no vairāk nekā 100 festivāla seansiem. Pilni nosacījumi un instrukcija šeit.

Sākot ar 2020. gada maiju!

 


Industrijas caurlaide  50€

Maksas akreditācija, kas kino nozares profesionāļiem nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Lai pieteiktos akreditācijai, lūdzam aizpildīt anketu. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Sākot ar 2020. gada maiju!

 


Mediju caurlaide  Bezmaksas

Mediju akreditācija nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Katrs akreditācijas pieteikums tiks izskatīts atsevišķi un lēmums par akreditācijas piešķiršanu tiks darīts zināms katram akreditācijas pieprasītājam individuāli. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Sākot ar 2020. gada augustu!