Biļetes & abonementi | RIGA IFF
Biļetes & abonementi
Latviski / In English
RIGA IFF 2021 Biļetes & abonementi

EPIDEMIOLOĢISKĀ DROŠĪBA FESTIVĀLĀ

Rūpējoties par visu festivāla apmeklētāju drošību, RIGA IFF klātienes seansi un un pasākumi norisinās Ministru kabineta noteiktajā zaļajā drošības līmenī.  Tos iespējams apmeklēt tikai ar:
• sadarbspējīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas ES digitālo sertifikātu (ar QR kodu)
• derīgu personas apliecību (pasi vai eID).

Dokumentu pārbaude tiks veikta pie ieejas pasākumu norises vietās.

Klātienē
Pamatseansi 6€ – 7,5€
Cena ar atlaidi (pie ieejas uzrādot apliecību) 5€ – 6,5€

Piemērojama skolēniem, studentiem, LKS biedriem, pensionāriem un personām ar invaliditāti.

Personām, kuras pavada cilvēkus ar I un II grupas invaliditāti, ieeja bez maksas.

Tiešsaistē

Pamatseansi 6€
SHORT RIGA seansi 6€
KIDS’ REEL seansi 5€
KIDS’ REEL ģimenes biļete 10€
Seansi tirdzniecībā
4 biļešu komplekts 25€

Ar šo komplektu iespējams rezervēt 4 biļetes uz jebkuru tirdzniecībā esošu festivāla repertuāra seansu, tostarp arī vairākas biļetes uz vienu seansu! Piedāvājums neattiecas uz festivāla atklāšanas pasākumu.

Iegādāties

Biļešu komplekta lietošanas instrukcija: šeit

Festivāla abonements 120€

Īsumā – ar šo karti visas filmas ir tavējās! Ieskaitot festivāla atklāšanas vakaru. Personalizētā festivāla karte ir kā radīta tiem, kuri plāno apmeklēt visu festivālu – jebkuru festivāla seansu. Izbrīvē festivāla periodu un seko informācijai par biļešu iekpriekštirdzniecību mūsu sociālo tīklu kanālos un mājas lapā – rigaiff.lv.

Lai saņemtu festivāla caurlaidi uz RIGA IFF 2021, veic apmaksu un izpildi norādes par reģistrēšanos akreditēto viesu portālā.
 

Iegādāties

Mediju caurlaide  

Mediju akreditācija nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Katrs akreditācijas pieteikums tiks izskatīts atsevišķi un lēmums par akreditācijas piešķiršanu tiks darīts zināms katram akreditācijas pieprasītājam individuāli. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Pieteikties

Industrijas caurlaide 55€

Maksas akreditācija, kas kino nozares profesionāļiem nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Lai pieteiktos akreditācijai, lūdzam aizpildīt anketu. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla auditorijas servisu – admissions@rigaiff.lv.

Pieteikties