Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

 


10-biļešu komplekts  

10-biļešu komplekti ir lieliska iespēja uzdāvināt festivāla pieredzi gan klātienē, gan tiešsaistē! Šogad festivālā tiek izrādītas vairāk nekā 100 spēlfilmas, dokumentālās filmas un īsfilmas no visas pasaules. Ar šo komplektu iespējams rezervēt 10 biļetes uz jebkuriem seansiem kinofestivāla repertuārā, tajā skaitā vairākas biļetes uz vienu seansu.

Piedāvājums beidzies

 


Industrijas caurlaide  

Maksas akreditācija, kas kino nozares profesionāļiem nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Lai pieteiktos akreditācijai, lūdzam aizpildīt anketu. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Informācija sekos

Festivāla karte  

Visas filmas tavējās! Ieskaitot festivāla atklāšanas vakaru. Festivāla karte ir kā radīta tiem, kuri plāno apmeklēt visu festivālu. Tā ir personalizēta ID karte, kas ļauj Tev apmeklēt jebkuru festivāla seansu.

Informācija sekos

Mediju caurlaide  

Mediju akreditācija nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Katrs akreditācijas pieteikums tiks izskatīts atsevišķi un lēmums par akreditācijas piešķiršanu tiks darīts zināms katram akreditācijas pieprasītājam individuāli. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Informācija sekos