Ziņās
Biļetes & abonementi
Mans festivāls
RIGA IFF 2021 Biļetes & abonementi
Klātienē
Pamatseansi 6€ – 7,5€
Atlaide skolēniem, studentiem, pensionāriem, personām ar invaliditāti, LKS biedriem (pie ieejas ir jāuzrāda atbilstošā apliecība). 5€ – 6,5€

Tiešsaistē

Pamatseansi 6€
SHORT RIGA seansi 6€
KIDS’ REEL seansi 5€
KIDS’ REEL ģimenes biļete 10€
Seansi tirdzniecībā
Festivāla abonements 120€

Īsumā – ar šo karti visas filmas ir tavējās! Ieskaitot festivāla atklāšanas vakaru. Personalizētā festivāla karte ir kā radīta tiem, kuri plāno apmeklēt visu festivālu – jebkuru festivāla seansu. Izbrīvē festivāla periodu un seko informācijai par biļešu iekpriekštirdzniecību mūsu sociālo tīklu kanālos un mājas lapā – rigaiff.lv.

Lai saņemtu festivāla caurlaidi uz RIGA IFF 2021, veic apmaksu un izpildi norādes par reģistrēšanos akreditēto viesu portālā.
 

Iegādāties

Industrijas caurlaide  

Maksas akreditācija, kas kino nozares profesionāļiem nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Lai pieteiktos akreditācijai, lūdzam aizpildīt anketu. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Informācija sekos

Mediju caurlaide  

Mediju akreditācija nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Katrs akreditācijas pieteikums tiks izskatīts atsevišķi un lēmums par akreditācijas piešķiršanu tiks darīts zināms katram akreditācijas pieprasītājam individuāli. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Informācija sekos