Biļetes & abonementi | RIGA IFF
Jaunumi
Biļetes & abonementi
Latviski / In English
Loading...
Loading...
RIGA IFF 2022 Biļetes & abonementi
Klātienē
Pamatseansi 6€ – 7,5€
Cena ar atlaidi (pie ieejas uzrādot apliecību) 5€ – 6,5€

Piemērojama skolēniem, studentiem, LKS biedriem, pensionāriem un personām ar invaliditāti.

Personām, kuras pavada cilvēkus ar I un II grupas invaliditāti, ieeja bez maksas.

Tiešsaistē

Pamatseansi 6€
KIDS’ REEL seansi 5€
KIDS’ REEL ģimenes biļete 12€
Seansi tirdzniecībā
4 biļešu komplekts 25€

Ar šo komplektu iespējams rezervēt 4 biļetes uz jebkuru tirdzniecībā esošu festivāla repertuāra seansu, tostarp arī vairākas biļetes uz vienu seansu! Piedāvājums neattiecas uz festivāla atklāšanas pasākumu.

Informācija sekos
Festivāla abonements 120€

Īsumā – ar šo karti visas filmas ir tavējās! Ieskaitot festivāla atklāšanas vakaru. Personalizētā festivāla karte ir kā radīta tiem, kuri plāno apmeklēt visu festivālu – jebkuru festivāla seansu. Izbrīvē festivāla periodu un seko informācijai par biļešu iekpriekštirdzniecību mūsu sociālo tīklu kanālos un mājas lapā – rigaiff.lv.

Lai saņemtu festivāla caurlaidi uz RIGA IFF 2022, veic apmaksu un izpildi norādes par reģistrēšanos akreditēto viesu portālā.
 

Iegādāties

Mediju caurlaide  

Mediju akreditācija nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Katrs akreditācijas pieteikums tiks izskatīts atsevišķi un lēmums par akreditācijas piešķiršanu tiks darīts zināms katram akreditācijas pieprasītājam individuāli. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Informācija sekos

Industrijas caurlaide 55€

Maksas akreditācija, kas kino nozares profesionāļiem nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Lai pieteiktos akreditācijai, lūdzam aizpildīt anketu. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla auditorijas servisu – admissions@rigaiff.lv.

Informācija sekos