Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Par festivālu

RIGA IFF misija ir veidot starptautiski atpazīstamu kino notikumu, kas popularizē Rīgas tēlu, bagātina Ziemeļeiropas reģiona kultūrtelpu un veicina inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību.

Rīgas Starptautiskais kino festivāls ir dibināts 2014. gadā un īsā laikā kļuvis par vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem Latvijā. Tie ir ikgadēji kino svētki, kas starptautisko kino industriju iepazīstina ar aktuāliem autordarbiem no Baltijas jūras reģiona un Ziemeļvalstīm un pašmāju kino skatītāju ar pasaules aktualitātēm. Festivāls sekmē sabiedrības interesi par aktuālajām norisēm mūsdienu kino ainavā un rosina dialogu starp skatītājiem un filmu radītājiem.

RIGA IFF programmā laikmetīgais kino tiekas ar klasiku, un izaicinošas debijas filmas ar festivālu hītiem, savukārt industrijas sadaļa piedāvā platformu, kur satikties kino speciālistiem no visas pasaules, lai attīstītu ilgtspējīgas sadarbības un risinātu kino nākotnes izaicinājumus.

Festivāla starptautiskajos pilnmetrāžas, īsmetrāžas un mūzikas video konkursos kino profesionāļu žūrija meklē izteiksmīgu autora rokrakstu un darbus, kas vēsta par jaunajām tendencēm un pārmaiņām kinovalodā.

Contacts

Vispārīga informācija:
info@rigaiff.lv

Biļešu informācija:
admissions@rigaiff.lv

Pasta adrese:
Baznīcas iela 8-20
Rīga, LV-1010
Latvija

VADĪBA

Liene Treimane
Festivāla direktore
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Sonora Broka
Radošā direktore
Programmu departamenta vadītāja
sonora@rigaiff.lv

FILMU PROGRAMMA

Dārta Ceriņa
Programmu departamenta vadītājas asistente

Anna Zača
SHORT RIGA kuratore
anna@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
SHORT RIGA kuratores asistente
lauma@rigaiff.lv

Kristīne Simsone
KIDS WEEKEND kuratore
kristine@rigaiff.lv

Agnese Logina
SHORT RIGA: Baltic Music Video kuratore
agnese@rigaiff.lv

Vitālijs Manskis
Festivāla Artdocfest prezidents
manski@artdocfest.com

Viktorija Belopoļska
ARTDOCFEST/RIGA kuratore
belovik@gmail.com

Ilze Pelnēna, Jekaterina Ņesterova
ARTDOCFEST/RIGA projektu koordinatores

Ieva Zībārte
Vieskuratore, ARCHITECT’S CUT

Viktors Freibergs
Vieskurators, IN TECHNO VERITAS

Liene Hapanioneka
Filmu transporta koordinatore
prints@rigaiff.lv

Hārdijs Cibuļskis
Filmu bāzes pārzinis
films@rigaiff.lv

Paula Bērziņa, Māris Prombergs
Filmu izplatīšana
distribution@rigaiff.lv

MĀRKETINGS UN KOMUNIKĀCIJA

Edijs Vucēns
Mārketinga un komunikācijas departamenta vadītājs
edijs@rigaiff.lv

Kaspars Kursišs
Mārketinga un komunikācijas menedžeris
kaspars@rigaiff.lv

Inita Sila
Mediju koordinatore
press@rigaiff.lv

Asnāte Vasiļjeva
Tulkojumu departamenta vadītāja
Katalogu redaktore
asnate@rigaiff.lv

Ilze Ella Negribe
Katalogu redaktores asistente

Laura Ziemele
Filmu tulku koordinatore

Krists Kondrāts
Mājaslapas izstrādātājs

Ervins Broks
RIGA IFF Balvas mākslinieks

Artūrs Liepiņš
RIGA IFF audio mākslinieks

Andrejs Strokins
Fotogrāfs

PASĀKUMI

Paula Bērziņa
RIGA IFF FORUM koordinatore
paula@rigaiff.lv

Kristīne Simsone
RIGA IFF GOES VR kuratore
kristine@rigaiff.lv

Anna Zača
BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA: Test Screenings kuratore
anna@rigaiff.lv

Lauma Kaudzīte
BALTIC ANIMATION MEET-UP un SHORT RIGA: Test Screenings koordinatore
lauma@rigaiff.lv

Lelde Prūse
Producer of Public Events
events@rigaiff.lv

Krista Skudra
Publisko pasākumu producentes asistente

Jānis Žagariņš
Tehniskais producents
zagarins@gigservice.lv

Daiga Livčāne
Brīvprātīgo departamenta vadītāja
daiga.livcane@gmail.com

Monta Tīģere
Brīvprātīgo darba koordinatore
monta@rigaiff.lv

AUDITORIJAS & VIESU SERVISS

Jana Pakalna
Viesu servisa vadītāja
jana@rigaiff.lv

Sandra Sarkane
Viesu servisa koordinatore
guests@rigaiff.lv

Kaspars Kondratjuks
Auditorijas servisa departamenta vadītājs

Kristafers Zeiļuks
Akreditāciju, biļešu tirdzniecības un informācijas centra menedžeris
admissions@rigaiff.lv

Lorāns Datī
Kinozāļu administratoru menedžeris

Ernestīne Pavlova, Kristīne Pleša
Auditorijas servisa asistentes

VALDE & LIETVEDĪBA

Aija Bērziņa
Dibinātāja
Valdes priekšsēdētāja
aija@rigaiff.lv

Liene Treimane
Festivāla direktore
Valdes locekle
liene@rigaiff.lv

Elīna Grūbe
Juriste
Lietvede
elina@rigaiff.lv