Mans brālis – supervaronis! | RIGA IFF 2021, 14-24 October
Ziņās
Biļetes & abonementi
Latviski / In English
Loading...
Loading...

Mans brālis – supervaronis!

Mio fratello rincorre i dinosauri Režija: Stefāno Čipāni
IT/ES 2019101' it

Džakomo jau kopš mazotnes domājis, ka jaunākajam brālim Džovanni ir īpašas spējas. Tomēr vecāku mazie, baltie meli par supervaronību izplēn, kad Džakomo sasniedz tīņu vecumu – dinozaurus mīlošajam brālim ir Dauna sindroms. Vēloties būt vienaudžu un īpaši Arianas ieredzēts, Džakomo par mazā brāļa atšķirīgumu sāk izjust kaunu un drīz vien, pašam nemanot, pamatīgi sapinas lielos, melnos melos. 

Viena no godalgotākajām pēdējo gadu filmām bērnu un ģimenes auditorijām – tā pirmizrādi piedzīvojusi Venēcijas kinofestivālā un ieguvusi Eiropas Kinoakadēmijas jaunāko skatītāju balvu. Itāļa Stefāno Čipāni debija ir universāls pieaugšanas stāsts ar komēdijas un ģimenes filmas vijumiem, pievēršoties bērnu ar Dauna sindromu ikdienai un attiecībām ģimenē un sabiedrībā. Filmas pamatā ir Džakomo Macariolas autobiogrāfiskā proza – uz tās vāka rakstīti šādi vārdi: “Stāsts par mani un Džovanni, kuram ir par vienu hromosomu vairāk kā man.”

RIGA IFF 2021
KIDS’ REEL FEATURE
FILM COMPETITION
ECFA balva

Žūrijas paziņojums: Šī spēlfilma ir ļoti humānistiska savā ģimenes aplūkojumā. Izcila aktierspēle. Brīnišķīga ģimenes drāma, kurai bezrūpības iespaidu piešķir dažādās rokgrupas sižeta līnijas un pirmā mīlestība. “Mans brālis – supervaronis” iztirzā ļoti svarīgu tēmu un parāda patiesu ikdienas supervaroņa stāstu. Mēs piekrītam režisora teiktajam kādā intervijā: “Pēc filmas noskatīšanās tu esi kļuvis tāds kā labāks cilvēks.”

24. oktobris, plkst. 11.00

Skaties arī


17. okt., 13.30