Biļetes & abonementi
Mans festivāls

Vietējās produkcijas vērtība globālajā arēnā – Baltijas valstu konteksts

Uzstājas: Jonathan Olsberg, Paul Aguaiuja, Ieva Norviliene, Sergejs Serpuhovs, Gary Tuck

Baltiešu pieredze filmu veidošanā un pakalpojumu sniegšanā. Kā izcelt Baltijas valstu stiprās puses un katras valsts priekšrocības.

Dalībnieki

Džonatans Olsbergs
Moderators, uzņēmuma O-SPI priekšsēdētājs

Džonatans starptautiskajā arēnā pazīstams kā stratēģiskais konsultants augstākajā mediju līmenī, darījumu pasaulē un valdības jomā. Pie katra jauna uzdevuma viņš ķeras ar gadu desmitos krātu pieredzi konsultāciju un finanšu jomā, radošo industriju vadīšanas un filmu producēšanas laukā.

Pauls Aguraiuja
Uzņēmuma Itamambuca Filmproduction izpilddirektors, televīzijas seriāla Banka producents, Igaunija

Pauls ir radošs uzņēmējs ar gadiem ilgu pieredzi stratēģijas un radošuma apvienošanā, vedot uz mērķi lielas, sarežģītas radošās komandas. Viņš producē starptautisku atzinību guvušus televīzijas seriālus.

Sergejs Serpuhovs
Producents uzņēmumā Baltic Pine Films, Latvia

Baltic Pine Films specializējies augsta līmeņa ārzemju produkciju apkalpošanā. Uzņēmuma kontā ir tādas filmas kā Taisnības līga (Justice League, ASV), Apžilbinātie (Blinded, Zviedrija), Nemirstīgais (L'Immortale, Itālija). Sergejs ir Latvijas Kinoproducentu asociācijas un organizācijas EAVE (Eiropas Audiovizuālie uzņēmēji) biedrs.

Ieva Norviliene
Producente uzņēmumā Tremora, Lietuva

Ieva ir Lietuvas Kinematogrāfistu savienības izpilddirektore, kā arī Eiropas Kinoakadēmijas un Kinoveidotāju alianses biedre.

Gērijs Taks
Producents, Baltic Film Services, Lietuva

Baltic Film Services nodarbojas ar filmu producēšanu un līdzproducēšanu, kā arī sniedz pakalpojumus starptautiskiem kino un televīzijas projektiem. Nesenie darbi: Černobiļa (Chernobyl) un Katrīna Lielā (Catherine the Great), pēc HBL/Sky pasūtījuma, un Pēdējie cari (The Last Czars) pēc Netflix pasūtījuma.