Biļetes & abonementi
Kalendārs

Norises vietas

Kinoteātris Splendid Palace

Viens no senākajiem, greznākajiem un skaistākajiem kinoteātriem Eiropā. Katrs filmas un pasākuma apmeklējums šeit ir kā neaizmirstami svētki, tāpēc te notiek RIGA IFF atklāšana, pilnmetrāžas filmu konkursa skate, pirmizrādes, apbalvošana un lielākā daļa seansu. Arī festivāla Informācijas centru atradīsi šeit!

Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Velvju zāle

Splendid Palace pagrabstāvs ir kinoindustrijas profesionāļu un kino cienītāju rosīgākā tikšanās vieta, kur lekcijās, prezentācijās un diskusijās iepazīt gan domubiedrus, gan citādi domājošos.

Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Latvijas Nacionālā Bibliotēka

Latvijas Nacionālā bibliotēka jeb Gaismas pils ir nerimstošu diskusiju objekts un viena no pamanāmākajām ēkām pilsētā. Te Ziedoņa zālē RIGA IFF izrāda arhitektūrai veltīto filmu programmu ARCHITECT’S CUT, aicinot pievērsties mākslai, kas iespaido ikvienu.

Mūkusalas iela 3, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1423

Kinoteātris "Vidzeme" (Madona)

Madonas kinoteātris „Vidzeme” savu darbību uzsāka 1962.gadā kā tolaik ļoti moderns kinoteātris ar divām kasēm un 352 skatītāju vietām. Šobrīd kinoteātris „Vidzeme” ir aprīkots ar modernām digitālajām iekārtām, Barco 2K projektoru un Dolby 3D sistēmu. Skatītāju zālē ir 186 vietas.

Valmiermuižas alus viesistaba

Norises vietu pieejamība

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) vēlas nodrošināt kino pieejamību ikvienam, ticot, ka filma ir kolektīvi un sociāli piedzīvojama mākslas forma visiem līdzcilvēkiem. Šogad festivāla komanda spērusi vairākus soļus ceļā uz to, lai cilvēki ar invaliditāti būtu daļa no festivāla un tā auditorijas.