Norises vietas | RIGA IFF
Jaunumi
Biļetes & abonementi
Latviski / In English
Loading...
Loading...

Norises vietas

Kinoteātris Splendid Palace

Viens no senākajiem, greznākajiem un skaistākajiem kinoteātriem Eiropā. Katrs filmas un pasākuma apmeklējums šeit ir kā neaizmirstami svētki, tāpēc te notiek RIGA IFF atklāšana, pilnmetrāžas filmu konkursa skate, pirmizrādes, apbalvošana un lielākā daļa seansu. Arī festivāla Informācijas centru atradīsi šeit!

Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Velvju zāle

Splendid Palace pagrabstāvs ir kinoindustrijas profesionāļu un kino cienītāju rosīgākā tikšanās vieta, kur lekcijās, prezentācijās un diskusijās iepazīt gan domubiedrus, gan citādi domājošos.

Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Latvijas Nacionālā Bibliotēka

Latvijas Nacionālā bibliotēka jeb Gaismas pils ir nerimstošu diskusiju objekts un viena no pamanāmākajām ēkām pilsētā. Te Ziedoņa zālē RIGA IFF izrāda arhitektūrai veltīto filmu programmu ARCHITECT’S CUT, aicinot pievērsties mākslai, kas iespaido ikvienu.

Mūkusalas iela 3, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1423

Norises vietu pieejamība

Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) vēlas nodrošināt kino pieejamību ikvienam, ticot, ka filma ir kolektīvi un sociāli piedzīvojama mākslas forma visiem līdzcilvēkiem. Šogad festivāla komanda spērusi vairākus soļus ceļā uz to, lai cilvēki ar invaliditāti būtu daļa no festivāla un tā auditorijas.