Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Norises vietas

Kinoteātris Splendid Palace

Viens no senākajiem, greznākajiem un skaistākajiem kinoteātriem Eiropā. Katrs filmas un pasākuma apmeklējums šeit ir kā neaizmirstami svētki, tāpēc te notiek RIGA IFF atklāšana, pilnmetrāžas filmu konkursa skate, pirmizrādes, apbalvošana un lielākā daļa seansu. Arī festivāla Informācijas centru atradīsi šeit!

Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050

K.Suns

Leģendārs gādīgu saimnieku vadīts kinoteātris, kurā izcils kino bija skatāms jau divas desmitgades pirms RIGA IFF dzimšanas un kas vēl saglabā citviet sen zudušu kino apmeklējuma sajūtu. Te īpašas festivāla filmas gaidīs savu īpašo skatītāju.

Elizabetes 83/85, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Kino Bize

Neliels, mājīgs kinoteātris, kas paslēpies Rīgas Klusajā centrā, tieši iepretī Sergeja Eizenšteina tēva veidotai ēkai. Šis ir Rīgas kino dzīves jūgendstils. Te jāmeklē festivāla Baltijas kino ainava un spilgti īsfilmu seansi.

Elizabetes iela 37, Centra rajons, Rīga, LV-1010

Cafe Film Noir

Splendid Palace pagrabstāvs ir kinoindustrijas profesionāļu un kino cienītāju rosīgākā tikšanās vieta, kur lekcijās, prezentācijās un diskusijās iepazīt gan domubiedrus, gan citādi domājošos.

Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Latvijas Nacionālā Bibliotēka

Latvijas Nacionālā bibliotēka jeb Gaismas pils ir nerimstošu diskusiju objekts un viena no pamanāmākajām ēkām pilsētā. Te Ziedoņa zālē RIGA IFF izrāda arhitektūrai veltīto filmu programmu ARCHITECT’S CUT, aicinot pievērsties mākslai, kas iespaido ikvienu.

Mūkusalas iela 3, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1423

Kaņepes kultūras centrs (KKC)

Vieta, kur vakari var sākties ar grāmatu pie tējas krūzes un turpināties ar iesaistīšanos pēkšņā performancē. Iedvesmas, sarunu un sajūtu vieta. RIGA IFF aicina šurp savus skatītājus, lai atveldzētos pēc seansiem, kā arī rīko vērienīgu kinoindustrijas tīklošanās pasākumu.

Skolas iela 15, Centra rajons, Rīga, LV-1010

Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālā Filmu Skola

Ēka, kurā pilnasinīgi izzina kino apakšdrēbi. Šeit gaisā virmo negulētas naktis pie montāžas galdiem, prožektoru gaismā degoši puteklīši un pašaizliedzīgs entuziasms. Tehnoloģiju un radošo industriju pārstāvji te RIGA IFF ietvaros 24 stundu laikā radīs izglītojošu saturu virtuālajai realitātei, un notiks arī īsfilmu prezentācijas.

Elijas iela 17, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1050

K.K. Fon Stricka Villa

Bijusī alus darītava un smalks savrupnams ir iecienīta svinību vieta, kur dejot pagalmā vai starp grāmatu plauktiem un cakainiem kamīniem iekštelpās. Šeit notiks viens no festivāla spožākajiem pasākumiem – Baltijas mūzikas video konkursa skate un ballīte ar DJ uzstāšanos.

Aristīda Briāna iela 9

AB Dambis

Ar šo seno dambi pilsētai saistās lieli nākotnes plāni, bet pašlaik te notiek dažādi izklaides un kultūras pasākumi. Festivāla laikā vietējās un starptautiskās kinoindustrijas pārstāvji šeit tiksies, lai apspriestu kino tirgus attīstību Ziemeļeiropā.

Zemgales priekšpilsēta, Rīga