Ziņās
Biļetes & abonementi
Mans festivāls

Kļūsti par daļu no komandas

Nodrošinot nevainojamu RIGA IFF pasākumu un filmu programmas norisi, festivāla pamatkomandai ik gadu pievienojas aptuveni simts brīvprātīgā darba veicēju. Tā ir iespēja papildināt un apliecināt savu pieredzi – gan studentiem un vidusskolēniem, gan tiem, kuri meklē pārmaiņas ikdienas pienākumos. Pieteikšanās tiek slēgta 20. septembrī.

Savu laiku iespējams plānot, izvēloties iesaistes periodu, un – ja nodarbinātības veids to pieļauj – maiņu (rīts, diena un vakars). Daļa darbu sākas jau septembrī, bet vislielākā brīvprātīgo iesaiste ir festivāla norises laikā – no 15. līdz 25. oktobrim. Lai nodrošinātu patīkamu un drošu festivāla norisi, tiks ievēroti visi nepieciešamie drošības pasākumi.

Aicinām brīvprātīgos pieteikties sekojošiem uzdevumiem:
— darbā ar starptautiskajiem nozares profesionāļiem un festivāla viesiem
— kino seansu organizēšanā
— pasākumu organizēšanā
— informācijas aprites un komunikācijas nodrošināšanā
— loģistikā
— kinoteātru noformēšanā
— un citās jomās, kur svarīga uzticamība un izdarība, ass prāts, draudzīgums un stipras rokas

Brīvprātīgie strādā visās ar festivāla norisi saistītajās jomās, realizējot kopīgu misiju: inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstību. Katram RIGA IFF brīvprātīgajam tiek dota iespēja apvienot pienākumu veikšanu ar programmas baudīšanu.

Pieteikties var ikviens no 16 gadu vecuma, ieguldot vismaz 25 darba stundas. Kandidāti pēc anketas aizpildīšanas tiks atlasīti klātienes intervijās (un vairākās jomās sekos apmācības). Jautājumu gadījumā rakstīt uz volunteers@rigaiff.lv.