Kļūsti par daļu no komandas | RIGA IFF
Jaunumi
Biļetes & abonementi
Latviski / In English
Loading...
Loading...

Kļūsti par daļu no komandas

Nodrošinot nevainojamu RIGA IFF pasākumu un filmu programmas norisi, festivāla pamatkomandai ik gadu pievienojas aptuveni simts brīvprātīgā darba veicēju. Tā ir iespēja papildināt un apliecināt savu pieredzi – gan studentiem un vidusskolēniem, gan tiem, kuri meklē pārmaiņas ikdienas pienākumos. Pieteikšanās tiek slēgta 21. augusta plkst 23.59.

Savu laiku iespējams plānot, izvēloties iesaistes periodu, un – ja nodarbinātības veids to pieļauj – maiņu (rīts, diena un vakars). Daļa darbu sākas jau septembrī, bet vislielākā brīvprātīgo iesaiste ir festivāla norises laikā – no 13. līdz 23. oktobrim. Lai nodrošinātu patīkamu un drošu festivāla norisi, tiks ievēroti visi nepieciešamie drošības pasākumi.

Aicinām brīvprātīgos pieteikties darbam:
— informācijas un akreditācijas centrā (komunikācija ar viesiem, akreditāciju izsniegšana);
— skatītāju atbalsta centrā (informatīvās plaīdzības sniegšana);
— norišu vietas pieejamības veicināšanā (viesu sagaidīšana, pavadīšana);
— filmu seansos (vietu ierādīšana, skatītāju plūsmas koordinēšana);
— organizatoriski tehniskie darbi dažādās festivāla norisēs (telpu iekārtošana u. tml.);
— un citās jomās, kur svarīga uzticamība un izdarība, ass prāts, draudzīgums un stipras rokas.

RIGA IFF komanda strādā vadoties pēc kopīgas misijas: inteliģentas, atvērtas un aktīvas sabiedrības attīstība. Katram RIGA IFF brīvprātīgajam tiek dota iespēja apvienot pienākumu veikšanu ar programmas baudīšanu.

Pieteikties var ikviens no 16 gadu vecuma, ieguldot vismaz 25 darba stundas. Kandidāti pēc anketas aizpildīšanas tiks atlasīti klātienes intervijās (un vairākās jomās sekos apmācības). Jautājumu gadījumā rakstīt uz volunteers@rigaiff.lv.

Uzmanību! Brīvprātīgo darba veicējiem, kā RIGA IFF komandas daļai, jārēķinās ar klātienes darbu. Savukārt, lai to būtu iespējams veikt droši, kā arī netiktu ierobežots skatītāju skaits un norises laiks, festivāla organizācijā iesaistītajiem ir jābūt derīgam COVID-19 pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātam un personu apliecinošam dokumentam.