KIDS’ REEL – RIGA IFF
Ziņās
Biļetes & abonementi
Latviski / In English
Loading...
Loading...

Kino svētki visai ģimenei

Programma bērniem un visiem, kas sirdī jauni! Apmeklētāju iemīļotā KIDS WEEKEND sadaļa ir pārtapusi par KIDS’ REEL, kas ir “izaugusi” no vienas nedēļas nogales rāmjiem. Skatītāju iecienītākie seansi ir īpaši piemēroti pirmsskolas vecuma bērniem. Tajā apkopoti jauniznākušie Eiropas valstu kinodarbi, kuru entuziastiskie galvenie varoņi – tāpat kā to skatītāji – ir bērni. Skatāmas lielākoties tikai festivālā, izraudzītās filmas ir neikdienišķa, aizraujoša un pilsētā iemīļota kultūrpieredze visai ģimenei. Šie darbi ne tikai izklaidē, bet, cienot un izprotot skatītāju, kalpo kā palīgs pašizziņā un apvāršņu paplašināšanā. Tie ir sākums vērtīgai sarunai ar vienaudžiem, vecākiem un skolotājiem.

Šajā sadaļā

Skatītāju iecienītie KIDS’ REEL īsmetrāžas filmu seansi ir īpaši piemēroti pirmsskolas vecuma bērniem. Nepilnu stundu garās izlasēs apkopoti darbi no labākajām un tradīcijām bagātākajām, Latvijas un Eiropas animācijas studijām. Meistarīgi veidoti, daudzveidīgi un no ikdienas piedāvājuma atšķirīgi animācijas darbi, kas aizkustina un iepriecina.
Azartiska un daudzveidīga jaunāko filmu izlase skatītājiem, kas jau skolas gaitu vecumā. Aptverot dažādus žanrus un emociju toņkārtas, pilnmetrāžas filmu klāsts ļaus atklāt lielisku kino stāstniecību un iedvesmos uz pārdomām. Filmas, kas pārsteidz, saviļņo un liek aizturēt elpu!