Visi izvēlētie seansi būs pieejami šeit

Splendid Palace


Seansi plkst. 19.00 7.–
Citi seansi 5.–

 

K. Suns, Kino Bize un LNB


Biļete 5.–

 

Kids Weekend


Biļete 3.–
Ģimenes biļete (4 pers.) 10.–

 

Short Riga


Biļete 4.–

 

No 26. septembra

10-BIĻEŠU KOMPLEKTS


Komplekts 30.–

50 ekskluzīvi desmit-biļešu komplekti, kas pieejami tikai no 22.-31.maijam! Tiklīdz festivāla seansu biļetes būs pārdošanā, šis biļešu komplekts dos iespēju rezervēt jebkurus 10 seansus no visa kinofestivāla repertuāra, izņemot atklāšanas seansu.

Šogad festivālā tiks izrādītas vairāk nekā 150 spēlfilmas, dokumentālās filmas un īsfilmas un šī ir īpaša iespēja padarīt festivāla apmeklējumu ievērojami izdevīgāku. Komplektu iegādājies šeit vai “Biļešu serviss” kasēs visā Latvijā.

Nosacījumi un instrukcija

Izpārdots

Akreditācija


Industrijas caurlaide  50.–

Maksas akreditācija, kas kino nozares profesionāļiem nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus.

Lai pieteiktos akreditācijai, lūdzam aizpildīt anketu. Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Industry

Pieteikšanās slēgta

 


Mediju caurlaide  Bezmaksas

Mediju akreditācija nodrošina iespēju apmeklēt jebkuru festivāla seansu, kā arī visus festivāla industrijas pasākumus. Akreditācijai iespējams pieteikties līdz 2018. gada 28. septembrim. Katrs akreditācijas pieteikums tiks izskatīts atsevišķi un lēmums par akreditācijas piešķiršanu tiks darīts zināms katram akreditācijas pieprasītājam individuāli ne vēlāk kā š.g. 5. oktobrī.
Jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar festivāla akreditāciju departamentu – admissions@rigaiff.lv.

Programma

Pieteikšanās slēgta