Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

#

2001: Kosmosa odiseja
Stenlijs Kubriks
IN TECHNO VERITAS
+ Viktora Freiberga ievadvārdi 22. okt.

A

Ā

B

C

Cilvēka patvērums
Boriss Benjamins Bertrams
ARCHITECT’S CUT

D

E

F

G

H

Harismātiskā megafauna
Jespers Kurlandskis, Frēdriks Venzels
NORDIC HIGHLIGHTS

I

J

K

King Kong
Mindaugs Zabulis, Viktors Jermolajevs
SHORT RIGA: BALTIC MUSIC VIDEO
Kapteinis Mortens un Zirnekļu karaliene
Kaspars Jancis, Henrijs Nikolsons, Riho Uhts
HOME MADE Animated
+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Karote
Laila Pakalniņa
RIGA IFF Feature Film Competition
+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Klusuma otrā pusē
Aļģimants Puipa
RIGA IFF Feature Film Competition
+ tikšanās ar filmu veidotājiem 24. okt. 20.30
Kolonija
Ženevjeva Dilide de Sella
NEW CANADIAN CINEMA
Kosmosa suņi
Levins Pēters, Elza Kremzere
ARTDOCFEST/RIGA

L

M

N

Nova Lituania
Karolis Kaupinis
RIGA IFF Feature Film Competition
+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Nekad
Andrejs Skurjats (Dree)
SHORT RIGA: BALTIC MUSIC VIDEO
Neceļošana
Ana Nedeļkoviča, Nikola Majdaks
SHORT RIGA: FESTIVAL DARLINGS
Nelaime
Eva Paunē, Elena Paunē, Marina Paunē
SHORT RIGA: INTERNATIONAL COMPETITION

O

P

Par bezgalīgo
Rojs Andersons
NORDIC HIGHLIGHTS
+ Viktora Freiberga ievadvārdi 22. okt.
Pavedināšanas skola
Alīna Rudņicka
ARTDOCFEST/RIGA
ARTDOCFEST/RIGA atklāšana
Pēdējais rudens
Irsa Roka Fannberga
RIGA IFF Feature Film Competition
+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Piekūni
Bragi Tors Hinrikssons
KIDS WEEKEND: FEATURE FILMS
+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Pravietojums
Čārlijs Pols
SPECIAL SCREENING
+ tikšanās ar filmas veidotājiem un P. Vasku
Projām
Gints Zilbalodis
SPECIAL SCREENING
+ tikšanās ar filmas veidotājiem

R

S

Supa Modo
Likārions Veineina
KIDS WEEKEND
Sieviete lauva
Vībeke Idsē
NORDIC HIGHLIGHTS
+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Sistēmas grāvēja
Nora Fingšeite
BERLINALE 2019 RIGA
BERLINALE RIGA 2019 atklāšana
Slavas pilsēta
Dmitrijs Bogoļubovs
ARTDOCFEST/RIGA
Spēles īstajā pasaulē
Anderss Ēklunds
ARCHITECT’S CUT
ARCHITECT'S CUT atklāšana
Spiegs, kurš mans tēvs
Jāks Kilmi, Gints Grūbe
SPECIAL SCREENING
+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Spoku pilsētas antoloģija
Denī Kotē
NEW CANADIAN CINEMA
+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Suņi nevalkā bikses
J. P. Valkeapē
NORDIC HIGHLIGHTS
+ tikšanās ar filmas veidotājiem

T

U

V

Vertigo
Liāna Mihailova
HOME MADE Animated
Valsts bēru ceremonija
Sergejs Lozņica
ARTDOCFEST/RIGA
+ saruna pēc seansa
Videodroms
Deivids Pols Kronenbergs
IN TECHNO VERITAS
+ Viktora Freiberga ievadvārdi
Vilkokss
Denī Kotē
NEW CANADIAN CINEMA
+ tikšanās ar filmas veidotājiem

Z

Zīmīte
Žiljēns Bekē, Elena Dipresuā, Žils Dirāns, Viviāna Gimaraisa, Inese Šeibere
KIDS WEEKEND: ANIMATED SHORT FILMS

Ž