RIGA IFF 2024
Darbu pieteikšana konkursiem
Pieejamība
online.rigaiff.lv
Biļetes & abonementi
Meklēt
Aizvērt
Latviski
/
In English
Mans festivāls
Biļetes & abonementi
Lat
/
Eng
Meklēt
Aizvērt
Sākums
Suvenīri
Ziņas
Kolekcija
Festivāls
Programma
Konkursi
Pieejamība
Biļetes & abonementi
Forums
Kino klubs
Draugi
Medijiem
Par mums
Sākums
Suvenīri
Ziņas
Kolekcija
Festivāls
Programma
Konkursi
Pieejamība
Biļetes & abonementi
Forums
Kino klubs
Draugi
Medijiem
Par mums
Biļetes & abonementi
Mans festivāls
RIGA IFF 2024
Darbu pieteikšana konkursiem
online.rigaiff.lv
Pieejamība
Saņemt vēstkopu
Loading...
Loading...
RIGA IFF 2023
Kalendārs
Ceturtdiena, 28. septembris
Mīlestība un zivju pirkstiņi
Moda Nīkandere
Nordic Highlights
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Noskaties pirms festivāla!
Ceturtdiena, 12. oktobris
Atklāšanas vakars
Neredzamā cīņa
Rainers Sarnets
Feature Film Competition
12. oktobris, 19.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Piektdiena, 13. oktobris
Grāmatas atvēršana
Bernardo Bertoluči eseju krājuma “Mana brīnišķīgā apsēstība” tulkojuma atvēršanas svētki
13. oktobris, 17.00
Splendid Palace Velvju zāle
Beidzies
Piedzīvojumi Ašas zemē
Sofija Farkasa Bolla
Kids’ Reel
13. oktobris, 17.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
21. oktobris, 13.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Ingeborga Bahmane – ceļojums tuksnesī
Margarēte fon Trota
Zeitgeist Deutschland
13. oktobris, 18.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Zilā Džīna
Džordžija Ouklija
Festival Selection
17. novembrī (2023)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF IELŪDZ seanss)
No 17. novembra (2023)
Kinoteātros Latvijā
Totēms
Lila Avilesa
Festival Selection
5. aprīlī (2024)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
Beidzies
No 5. aprīļa (2024)
Kinoteātros Latvijā
Pēdējais vakars
Lūkass Natrats
Zeitgeist Deutschland
9. februārī (2024)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
No 9. februāra (2024)
Kinoteātros Latvijā
Jaukās dienas
Vims Venderss
Festival Selection
13. oktobris, 21.00
Splendid Palace Lielā zāle
Akreditācijām
Atlikušās biļetes uz šo seansu rezervētas akreditētiem dalībniekiem
Nacionālā pirmizrāde
Suņa skatiens
Ieva Aleksa
Home Made Premieres
13. oktobris, 22.00
Splendid Palace Mazā zāle
Akreditācijām
Atlikušās biļetes uz šo seansu rezervētas akreditētiem dalībniekiem
"Bel Tempo" koncerts
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Sestdiena, 14. oktobris
Relaksētais seanss
KIDS’ REEL Animācijas īsfilmas
Kids’ Reel
14. oktobris, 11.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Nina un eža noslēpums
Žans Lū Felisioli, Alēns Gaņols
Kids’ Reel
24. februārī (2024)
Forum Cinemas, 5. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
No 24. februāra (2024)
Kinoteātros Latvijā
Divreiz kolonizēta
Lina Alluna
Nordic Highlights
14. oktobris, 16.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Retrospekcija
Dīvaināk nekā paradīzē
Džims Džārmušs
In Kino Veritas
14. oktobris, 18.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Mīlestība un šķiršanās
Moda Nīkandere
Nordic Highlights
14. oktobris, 18.30
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Mūžīgā meita
Džoena Hoga
Festival Selection
6. februārī (2024)
Splendid Palace Mazā zāle
(RIGA IFF Kolekcija)
Beidzies
No 12. janvāra (2024)
Kinoteātros Latvijā
Luka
Džesika Vudvorta
Festival Selection
14. oktobris, 20.30
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
20. oktobris, 20.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Superpozīcija
Karulīne Lingbija
Nordic Highlights
14. oktobris, 20.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Koncerts
RIGA IFF uz Perona
14. oktobris, 21.00
Hanzas Perons
Beidzies
Mīlestības daba
Monija Šukri
Festival Selection
14. oktobris, 21.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Svētdiena, 15. oktobris
Siroko un Vēju valstība
Benuā Šjē
Kids’ Reel
15. oktobris, 13.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Atcelts
22. oktobris, 13.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Retrospekcija
Mironis
Džims Džārmušs
In Kino Veritas
15. oktobris, 16.30
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Ar pajūgu un ziemeļbriežiem Inkas Lentas ziemzemē
Ēriks Bergstrems
Nordic Highlights
15. oktobris, 16.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Četri mazi pieaugušie
Selma Vilhunena
Nordic Highlights
15. oktobris, 17.30
Forum Cinemas, 2. auditorija
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
21. oktobris, 20.30
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Aļaska
Makss Glešinskis
Zeitgeist Deutschland
15. oktobris, 18.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pagājušās dzīves
Selīna Songa
Festival Selection
15. oktobris, 19.00
Splendid Palace Lielā zāle
Izpārdots
Legua
Filipa Reiša, Žuāu Millers
Festival Selection
15. oktobris, 20.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Kritušās lapas
Aki Kaurismeki
Nordic Highlights
15. oktobris, 20.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pirmdiena, 16. oktobris
Grāmatas atvēršana
Žila Delēza divdaļīgās monogrāfijas “Kino” pirmās grāmatas tulkojuma atvēršanas svētki
16. oktobris, 17.00
Splendid Palace Velvju zāle
Beidzies
Elaha
Milena Abojana
Zeitgeist Deutschland
16. oktobris, 18.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Club Zero
Džesika Hausnere
Festival Selection
16. oktobris, 19.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Ļaujiet upei plūst
Ūle Jēvers
Nordic Highlights
16. oktobris, 19.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
20. oktobris, 19.00
Forum Cinemas, 2. auditorija
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Hipnoze
Ernsts de Jērs
Nordic Highlights
16. oktobris, 20.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
22. oktobris, 18.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Otrdiena, 17. oktobris
Lauku ļaudis
Dorota Kobiela Velšmane, Hjū Velšmans
Feature Film Competition
15. martā (2024)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
Līdz nakts beigām
Kristofs Hoheizlers
Zeitgeist Deutschland
17. oktobris, 18.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Pasaules pirmizrāde
Bezkaunīgie
Aiks Karapetjans
Feature Film Competition
17. oktobris, 19.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Totēms
Lila Avilesa
Festival Selection
5. aprīlī (2024)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
Beidzies
No 5. aprīļa (2024)
Kinoteātros Latvijā
Jaukais austrumkrasts
Šons Praiss Viljamss
Festival Selection
17. oktobris, 21.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Trešdiena, 18. oktobris
Melnās pirts māsība
Anna Hints
Feature Film Competition
18. oktobris, 18.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Short Film National Competition
Short Film National Competition
18. oktobris, 18.30
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Par sausu zāli
Nuri Bilge Džeilans
Festival Selection
18. oktobris, 19.00
Forum Cinemas, 2. auditorija
Beidzies
Mūzika
Angela Šaneleka
Feature Film Competition
18. oktobris, 20.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Zilā Džīna
Džordžija Ouklija
Festival Selection
17. novembrī (2023)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF IELŪDZ seanss)
No 17. novembra (2023)
Kinoteātros Latvijā
Ceturtdiena, 19. oktobris
Fotofobija
Ivans Ostrohovskis, Pavols Pekarčiks
Feature Film Competition
19. oktobris, 17.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Ēriks Akmenssirds
Ilmars Rāgs
Home Made Premieres
19. oktobris, 18.00
Forum Cinemas, 2. auditorija
Beidzies
1. seanss
Šie nav mājas video
Short Film International Competition
19. oktobris, 18.30
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Himera
Aliče Rorvahere
Festival Selection
19. oktobris, 18.30
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Ģimenes laiks
Tia Kouvo
Feature Film Competition
19. oktobris, 18.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
2. seanss
Mūzika burvju māksliniekiem
Short Film International Competition
19. oktobris, 21.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Baltic Music Video Competition
Baltic Music Video Competition
19. oktobris, 21.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Kopenhāgena nepastāv
Martins Skovbjergs
Feature Film Competition
19. oktobris, 21.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Piektdiena, 20. oktobris
Nina un eža noslēpums
Žans Lū Felisioli, Alēns Gaņols
Kids’ Reel
24. februārī (2024)
Forum Cinemas, 5. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
No 24. februāra (2024)
Kinoteātros Latvijā
Maijs decembrī
Tods Heinss
Festival Selection
20. oktobris, 18.00
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Lauku ļaudis
Dorota Kobiela Velšmane, Hjū Velšmans
Feature Film Competition
15. martā (2024)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
3. seanss
Ko tu esi izdarījis?
Short Film International Competition
20. oktobris, 18.30
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Ļaujiet upei plūst
Ūle Jēvers
Nordic Highlights
16. oktobris, 19.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
20. oktobris, 19.00
Forum Cinemas, 2. auditorija
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Luka
Džesika Vudvorta
Festival Selection
14. oktobris, 20.30
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
20. oktobris, 20.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Kritiena anatomija
Žistīne Triē
Festival Selection
20. oktobris, 20.30
Splendid Palace Lielā zāle
Izpārdots
4. seanss
Cilvēce. Pirms un pēc
Short Film International Competition
20. oktobris, 21.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
Sestdiena, 21. oktobris
Piedzīvojumi Ašas zemē
Sofija Farkasa Bolla
Kids’ Reel
13. oktobris, 17.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
21. oktobris, 13.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Īsfilmas un reklāmas
Roja Andersona īsfilmu un reklāmu izlase
Nordic Highlights
21. oktobris, 16.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Retrospekcija
Spoku suns: samuraja ceļš
Džims Džārmušs
In Kino Veritas
21. oktobris, 18.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Munks
Henriks Martins Dālsbakens
Nordic Highlights
21. oktobris, 18.30
Forum Cinemas, 2. auditorija
Beidzies
RIGA IFF Apbalvošanas ceremonija
21. oktobris, 20.30
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Četri mazi pieaugušie
Selma Vilhunena
Nordic Highlights
15. oktobris, 17.30
Forum Cinemas, 2. auditorija
Beidzies
Diskusija pēc seansa
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Beidzies
21. oktobris, 20.30
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Vecais ozols
Kens Loučs
Festival Selection
21. oktobris, 21.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Svētdiena, 22. oktobris
Siroko un Vēju valstība
Benuā Šjē
Kids’ Reel
15. oktobris, 13.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pieejama līdz 22. okt., 23.59
Tiešsaistē (Latvija)
Atcelts
22. oktobris, 13.00
Forum Cinemas, 5. auditorija
Beidzies
Retrospekcija
Kafija un cigaretes
Džims Džārmušs
In Kino Veritas
22. oktobris, 16.30
Splendid Palace Lielā zāle
Beidzies
Totēms
Lila Avilesa
Festival Selection
5. aprīlī (2024)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
Beidzies
No 5. aprīļa (2024)
Kinoteātros Latvijā
Hipnoze
Ernsts de Jērs
Nordic Highlights
16. oktobris, 20.30
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
22. oktobris, 18.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Mūžīgā meita
Džoena Hoga
Festival Selection
6. februārī (2024)
Splendid Palace Mazā zāle
(RIGA IFF Kolekcija)
Beidzies
No 12. janvāra (2024)
Kinoteātros Latvijā
Lauku ļaudis
Dorota Kobiela Velšmane, Hjū Velšmans
Feature Film Competition
15. martā (2024)
Forum Cinemas, 4. auditorija
(RIGA IFF Kolekcija)
Liesmojošās debesis
Kristians Pecolds
Festival Selection
22. oktobris, 20.00
Splendid Palace Mazā zāle
Beidzies
Pievienots
Manam festivālam
Izņemts no
Mana festivāla