Ziņās
Biļetes & abonementi
Mans festivāls

#


Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 20:30

A

Aniara
Pella Kogermane, Hugo Lilja
SPECIAL SCREENINGS

LNB
Beidzies
22. okt. 19:00
Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 19:00
Valmiermuiža
Beidzies
22. okt. 19:00

Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 18:30

Splendid (S)
Beidzies
24. okt. 18:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

B


Splendid (L)
Beidzies
22. okt. 21:00
Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 21:00
Splendid (L)
Beidzies
25. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 18:00
Bīsties bērnu
Dāgs Juhans Heugeruds
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (S)
Beidzies
18. okt. 13:30

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 19:00
Bruises on her legs
Igne Narbutaite, Kabloonak
Baltic Music Video

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

C

Cerība
Marija Sēdāle
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (S)
Beidzies
17. okt. 20:30
Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 20:30

D

Dārzs
Ragnārs Bragasons
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (L)
Beidzies
16. okt. 18:00

Splendid (S)
Beidzies
20. okt. 18:00
DAU. Nataša
Iļja Hržanovskis, Jekaterina Ertela
FESTIVAL SELECTION

Splendid (L)
Beidzies
16. okt. 21:00
Disko
Jūrunna Miklebusta Sīvešena
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (S)
Beidzies
19. okt. 20:30
Tiešsaistē
Beidzies
19. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 14:30

Splendid (S)
Beidzies
21. okt. 20:30

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00

Splendid (L)
Beidzies
18. okt. 21:30
Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 21:30

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00
Down the River
Ivars Murds & Zbanski Kino
Baltic Music Video

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

E


Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 18:30

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

Ē

Ēdene
Āgneša Kočiša
HOME MADE Premieres

Splendid (S)
Beidzies
16. okt. 17:30

F

Formans pret Formanu
Helena Tršeštikova, Jakubs Hejna
IN KINO VERITAS

Splendid (S)
Beidzies
18. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 18:00

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 20:30

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

G


Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 20:30
Splendid (L)
Beidzies
21. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00

Splendid (L)
Beidzies
21. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00

I


Splendid (L)
Beidzies
25. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 16:00

Ī

Īzaks
Jurgis Matulevicius
FEATURE FILM COMPETITION

Splendid (S)
Beidzies
22. okt. 20:30

J

Josefs Kiliāns
Pavels Jurāčeks, Jans Šmits
IN KINO VERITAS

Splendid (S)
Beidzies
18. okt. 16:30

Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 14:30

K


Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 11:00
Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 11:00
Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 11:00
Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 11:00
Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 11:00
Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 11:00
Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 14:00
Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 14:00

Splendid (L)
Beidzies
15. okt. 19:00
lsm.lv (starptautiski)
Beidzies
15. okt. 19:00
Valmiermuiža
Beidzies
15. okt. 19:00
Kara fotogrāfs
Boriss Benjamins Bertrams
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (S)
Beidzies
17. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 16:00
Kalpotāji
Ivans Ostrohovskis
FESTIVAL SELECTION

Splendid (L)
Beidzies
25. okt. 14:00
Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 14:00

Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 11:00
Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 11:00
Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 11:00
Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 11:00

Splendid (L)
Beidzies
19. okt. 21:30
Tiešsaistē
Beidzies
19. okt. 21:30

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 19:00

Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 18:30

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 18:30

Splendid (L)
Beidzies
22. okt. 18:30

Splendid (S)
Beidzies
23. okt. 18:00

Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 14:30

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 16:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00
Kaisle
Gunhilla Engere, Māriuss Ektvets
Persona

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 19:00
Komiteja
Gunhilla Engere, Jenni Toivoniemi
Persona

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 19:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

Ķ


Splendid (S)
Beidzies
23. okt. 21:00

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 20:30

L


Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 18:30

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00
Liar
Pijus Vēberis
Baltic Music Video

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

M


Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 19:00

Splendid (L)
Beidzies
21. okt. 20:00

Splendid (S)
Beidzies
17. okt. 13:30
Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 13:30
Meitene Frakā
Kārina Svānstrēma
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (S)
Beidzies
19. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
19. okt. 18:00

Splendid (L)
Beidzies
18. okt. 16:30

Splendid (S)
Beidzies
21. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 18:00
Splendid (S)
Beidzies
24. okt. 13:30
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 13:30

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 19:00

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 19:00

Splendid (S)
Beidzies
21. okt. 16:00

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 20:30

Splendid (L)
Beidzies
20. okt. 21:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00
Milka
Janars Aronija
Baltic Music Video

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

N


Splendid (L)
Beidzies
23. okt. 21:00

Splendid (S)
Beidzies
17. okt. 18:00

Splendid (S)
Beidzies
22. okt. 16:30

Splendid (S)
Beidzies
18. okt. 16:30

Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 16:00

Splendid (L)
Beidzies
18. okt. 19:30
Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 19:30
Valmiermuiža
Beidzies
18. okt. 19:30
Splendid (S)
Beidzies
24. okt. 20:30
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 20:30

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

O


Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 20:30

P

Plosts
Markuss Lindēns
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (S)
Beidzies
24. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00

Splendid (S)
Beidzies
18. okt. 20:30
Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 20:30

LNB
Beidzies
18. okt. 19:00

LNB
Beidzies
19. okt. 19:00
Tiešsaistē
Beidzies
19. okt. 19:00

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 18:30

Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 14:30

Splendid (L)
Beidzies
21. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 20:30
Piena bārs
Urte Budinaite-Etingere
HOME MADE Animated Shorts

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 20:30

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00
Priekšlaicīgi
Gunhilla Engere
Persona

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 19:00

Splendid (L)
Beidzies
21. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00

R


Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 13:30
Resno fronte
Luīse Detlefsena, Luīse Unmaka Keldsena
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (S)
Beidzies
16. okt. 20:30
Tiešsaistē
Beidzies
16. okt. 20:30
Splendid (S)
Beidzies
25. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 18:00

Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 21:30
Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 21:30

Splendid (S)
Beidzies
20. okt. 20:30
Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 19:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

S


Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 13:30

Tiešsaistē
Beidzies
17. okt. 16:00

Splendid (S)
Beidzies
25. okt. 16:00

Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 18:30
Sveķi
Dāniels Josefs Borgmans
FEATURE FILM COMPETITION

Splendid (S)
Beidzies
23. okt. 16:00

Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 16:00

Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 16:00
Starpsumma
Gunhilla Engere
Persona

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 19:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

Š

Šarlatāns
Agņeška Holanda
FESTIVAL SELECTION

Splendid (L)
Beidzies
17. okt. 16:30
Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 21:00

T


Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 21:00

Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 20:30
Splendid (L)
Beidzies
21. okt. 18:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

U

Undīne
Kristians Pecolds
FOUND IN BERLINALE

Splendid (L)
Beidzies
20. okt. 18:30
Splendid (S)
Beidzies
22. okt. 18:30

Splendid (L)
Beidzies
23. okt. 17:00
Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 17:00

Tiešsaistē
Beidzies
21. okt. 20:30
Splendid (L)
Beidzies
21. okt. 18:00

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 16:00

V


Splendid (L)
Beidzies
19. okt. 19:00
Tiešsaistē
Beidzies
19. okt. 19:00
Splendid (S)
Beidzies
25. okt. 20:30
Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 20:30
Vašulku efekts
Hrafnhildura Gunnarsdoutira
NORDIC HIGHLIGHTS

Splendid (S)
Beidzies
19. okt. 16:00

Splendid (L)
Beidzies
22. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 16:00
Splendid (S)
Beidzies
25. okt. 13:30
Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 13:30

Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 16:00

Splendid (L)
Beidzies
23. okt. 19:00
Vecā vīra filma
Miks Megi, Oskars Lehemā
HOME MADE Animated

Splendid (S)
Beidzies
20. okt. 16:00
Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 16:00

Tiešsaistē
Beidzies
22. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 20:30

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 18:30

Tiešsaistē
Beidzies
25. okt. 16:00

Tiešsaistē
Beidzies
20. okt. 19:00
Visi mirušie
Kaitānu Gotardu, Marku Dutra
FESTIVAL SELECTION

Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 18:30
Tiešsaistē
Beidzies
24. okt. 18:30

Y


Splendid (L)
Beidzies
24. okt. 13:00

Z


Tiešsaistē
Beidzies
18. okt. 11:00

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 20:30
Zelta flakons
Jurģis Matulēvičs, Pauļus Aničs
SHORT RIGA International Competition

Tiešsaistē
Beidzies
23. okt. 18:30