Biļetes & Caurlaides
Mans festivāls

Ceturtdiena, 17. oktobris

Projām
Gints Zilbalodis
SPECIAL SCREENING

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

17. okt 19.00
Projām nacionālā pirmizrāde (Rež. Gints Zilbalodis)

Piektdiena, 18. oktobris

Kapteinis Mortens un Zirnekļu karaliene
Kaspars Jancis, Henrijs Nikolsons, Riho Uhts
HOME MADE Animated

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ Viktora Freiberga ievadvārdi 22. okt.

AB Dambis 18. okt 09.45
Reģistrētiem dalībniekiem

AB Dambis 18. okt 10.00
Reģistrētiem dalībniekiem

AB Dambis 18. okt 10.30
Dalība – reģistrētiem dalībniekiem
Vietējās produkcijas vērtība globālajā arēnā – Baltijas valstu konteksts
Jonathan Olsberg, Paul Aguaiuja, Ieva Norviliene, Sergejs Serpuhovs, Gary Tuck
Magnetic Latvia Film Conference

AB Dambis 18. okt 11.30
Reģistrētiem dalībniekiem
Kā mazu valstu ražojumiem nodrošināt vietu lielajos tirgos?
Ada Solomon, Agnieszka Holland, Julie Baines, Katriel Schory, Shelley Page
Magnetic Latvia Film Conference

AB Dambis 18. okt 13.30
Reģistrētiem dalībniekiem
Dažādu kanālu izmantošana produkta pārdošanā
Andreas Wildfang, Thomas Esmay, Michael Werner, Mārtiņš Grauds
Magnetic Latvia Film Conference

AB Dambis 18. okt 14.45
Reģistrētiem dalībniekiem

Sestdiena, 19. oktobris

Piekūni
Bragi Tors Hinrikssons
KIDS WEEKEND: FEATURE FILMS

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ tikšanās ar filmas veidotājiem
Izmisums
Kārlis Lesiņš
SPECIAL SCREENING

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

Nav noteikta 19. okt 09.00
Dalība – reģistrētiem dalībniekiem

LKA Nacionālā filmu skola 19. okt 10.00
Reģistrētiem dalībniekiem

Splendid Palace, Versaļas zāle 19. okt 10.00
Ieeja – brīva

Cafe Film Noir 19. okt 11.00
Ieeja – brīva

Svētdiena, 20. oktobris

Pirmdiena, 21. oktobris

Otrdiena, 22. oktobris


+ saruna pēc seansa

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ Viktora Freiberga ievadvārdi 22. okt.

+ Viktora Freiberga ievadvārdi 22. okt.

Kādā noslēpumainā vietā 22. okt 19.00
Tiešraide (facebook.com/rigaiff)

Trešdiena, 23. oktobris

Ceturtdiena, 24. oktobris


+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ Viktora Freiberga ievadvārdi

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ tikšanās ar filmu veidotājiem 24. okt. 20.30

LKA Nacionālā filmu skola 24. okt 13.00
Ieeja – reģistrētiem dalībniekiem un
RIGA IFF akreditācijas karšu īpašniekiem

Kino Bize 24. okt 15.00
Ieeja – reģistrētiem dalībniekiem un
RIGA IFF akreditācijas karšu īpašniekiem

Piektdiena, 25. oktobris

Spiegs, kurš mans tēvs
Jāks Kilmi, Gints Grūbe
SPECIAL SCREENING

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ tikšanās ar filmas veidotājiem

+ tikšanās ar filmu veidotājiem

LKA Nacionālā filmu skola 25. okt 10.30
Ieeja – reģistrētiem dalībniekiem un
RIGA IFF akreditācijas karšu īpašniekiem

Cafe Film Noir 25. okt 11.00
Ieeja – brīva

Kino Bize 25. okt 15.00
Ieeja – reģistrētiem dalībniekiem un
RIGA IFF akreditācijas karšu īpašniekiem

Sestdiena, 26. oktobris

Svētdiena, 27. oktobris